[GALERIA] I-16 type 24 Eduard 1/48

Moderator: kojot92

Awatar użytkownika
kojot92
Posty: 177
Rejestracja: pn 29 lip 2013, 21:44
Lokalizacja: Białystok

[GALERIA] I-16 type 24 Eduard 1/48

Post autor: kojot92 »

No i jest. Miał być samolot a wyszedł CZOŁK. Góra myślę w miarę udana, z dołem przesadziłem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dwie foty szczelone w świetle dziennym.
Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam
Łukasz
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: [GALERIA] I-16 type 24 Eduard 1/48

Post autor: tankmania »

kojot92 pisze:Góra myślę w miarę udana, z dołem przesadziłem.
Czytałem wiele razy "przesadziłeś z błotem" "przesadziłeś z rdzą" etc. i prawdę mówiąc nie wiem jak można z czymś takim przesadzić i na czym ta przesada polega. Owszem, można to zrobić źle, można to spieprzyć na wiele sposobów, ale jeśli jest dobrze, jeśli się ładnie komponuje, jeśli potrafi się to zrobić wtedy o przesadzie mowy być nie może. Nie ma modeli za brudnych i za czystych, są tylko nieudolnie zrobione efekty, a ten imo do nich nie należy.
Awatar użytkownika
Slash2
Posty: 620
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:46

Re: [GALERIA] I-16 type 24 Eduard 1/48

Post autor: Slash2 »

Faktycznie, powielam zdanie, że trochę przesadzony niczym niektóre filozofie modelarskie. Nie przekonują mnie obicia których jest za dużo i za bardzo nie mają w większości uzasadnienia. Słabo wyglądają pomalowane czymś dalej obicia/przetarcia na łączeniu kadłub-skrzydło. Niektóre cieniowania jak dla mnie zbyt intensywne, zbyt kontrastowe. Za to bardzo podoba mi się jak na modelu żyje zielony kolor na większych skrawkach powierzchni. Widać to szczególnie na kadłubie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kosynier
Posty: 338
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 14:20

Re: [GALERIA] I-16 type 24 Eduard 1/48

Post autor: Kosynier »

Na samolotach się nie znam ale ten mi się podoba. :piwo:
ODPOWIEDZ

Wróć do „kojot92”