P-39K Aircobra 1/48 Eduard

Moderator: hacz

Rafał B
Posty: 1703
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: P-39K Aircobra 1/48 Eduard

Post autor: Rafał B »

...a ja zawsze myślałem, że tu chodzi o to, by niezależnie od efektu końcowego (bo to w końcu tylko hobby jest) zwyczajnie skleić sobie kolejny, innej konstrukcji model na półkę.
Z takim podejściem, że raz coś wyjdzie, raz nie, innym razem spierdolę koncertowo i tak cyklicznie, to chyba faktycznie lepiej nie brać się za modelarstwo, a zwłaszcza za pracę, bo każdemu z nas dawno by już podziękowali :lol:
...no chyba, że ktoś ma pracę typu "ochronka", no to fakt, może pozostawać niekompetentnym indolentem :lol:
hacz pisze: pn 13 gru 2021, 23:03... człowiek się stara, ale i tak nie zawsze wychodzi jakbym chciał.
Gdybyś przedstawił go w stylu wintydż, mazianego pędzlem, itp, itd, to faktycznie można by się zacząć zastanawiać, co z Tobą nie tak ;)
Tymczasem powyższy model, jest może minimalnie słabszy od poziomu, do jakiego już nas przyzwyczaiłeś ale nie ma co ubolewać, bo jest naprawdę dobrze.
...no a przynajmniej ja, tak nie potrafię.
Awatar użytkownika
hacz
Posty: 340
Rejestracja: sob 03 sie 2013, 21:52
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: P-39K Aircobra 1/48 Eduard

Post autor: hacz »

Czasem sobie odpuszczam pewne rzeczy ( leniwy jestem), tu np spód mógłby być lepszy, ale to nie miałby być łowca krasnali. a kolejny do kolekcji 8-) .
Kończę Tu-2 niedługo poczęstuje galerią tam czasu spędzonego było zdecydowanie więcej.

Ps. są jeszcze dwa P-39 w pudełku, będzie na czym potrenować malowanie Aircobry :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „hacz”