MiG-21PFM 62Plm Krzesiny Eduard 1/48

Moderator: Lechu-72

Awatar użytkownika
Lechu-72
Posty: 97
Rejestracja: sob 14 wrz 2013, 12:34
Lokalizacja: Poznań

MiG-21PFM 62Plm Krzesiny Eduard 1/48

Post autor: Lechu-72 »

MiG z Krzesin, lata 90-te. Zestaw Eduarda Weekend + blaszki i metalowy pitot z Mastera, Malowany gunze C8 + H18, linie zapuszczone AK Dark. Brown. Z samodzielnych dodatków zrobiona drabinka + zagłuszki na wloty na klapki antypompażowe.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: MiG-21PFM 62Plm Krzesiny Eduard 1/48

Post autor: tankmania »

Odkąd w 2006 r. kupiliśmy czteropokojowe mieszkanie (duży salon plus 3 małe pokoiki) jeden z pokoi zająłem na modelarnię. Początkowo powstawała stopniowo, bez przemyślanego planu. Półtora roku temu, przy okazji remontu przeniosłem ją do innego pokoju, uzyskując przy okazji wyjście na balkon (łatwość wywietrzenia i dostęp do miejsca, w którym fotografuję). Układ pomieszczenia został uprzednio przemyślany, dzięki czemu mam oddzielny kącik modelarski, oddzielny komputerowo-telewizyjny, dobrze oświetlone gabloty, dobry dostęp do biblioteczki (która składa się z trzech regałów "wychodzących" na środek pokoju, bo zabrakło ścian) i mnóstwo miejsca na pudełka z zestawami (i tak już zaczyna go brakować). Taka "męska jaskinia", z której jestem bardzo zadowolony. Dzieci czasem przychodzą pomodelować, za to koty mają wstęp wzbroniony. Żona wchodzi tylko żeby sprawdzić, czy żyję i podlać kwiatki na balkonie. I wszyscy zadowoleni.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: MiG-21PFM 62Plm Krzesiny Eduard 1/48

Post autor: KFS-miniatures »

żałuj, że nie ponitowałes

jak dla mnie te przyciemnienia na liniach i detalach teoche za szerokie, za mało subtelne. ale nie przypierdalam sie za bardzo, bo srebro to niewdzieczny kolor do malowania i fotografowania, wiec na żywo moze to wygladac lepiej, a potem szlag trafia, że nichuja nie idzie tego złapać na zdjęciach
Awatar użytkownika
Lechu-72
Posty: 97
Rejestracja: sob 14 wrz 2013, 12:34
Lokalizacja: Poznań

Re: MiG-21PFM 62Plm Krzesiny Eduard 1/48

Post autor: Lechu-72 »

MiGów mam ok 8 sztuk zakolejkowanych, będzie na czym rożne myki trenować. Teraz robię szarego:
Obrazek
Później pewnie ten, trudny temat do malowania:
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: MiG-21PFM 62Plm Krzesiny Eduard 1/48

Post autor: KFS-miniatures »

ten 9353 to temat na posprodukcje, bo w samym kolorowaniu jest dośc płąski ale ma sporo fajnych smaczności do wyciągniecia na etapie brzydzenia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lechu-72 - Lotnictwo”