T-72 Tamiya 1/35

Moderator: Lechu-72

Awatar użytkownika
Lechu-72
Posty: 97
Rejestracja: sob 14 wrz 2013, 12:34
Lokalizacja: Poznań

T-72 Tamiya 1/35

Post autor: Lechu-72 »

Zestaw ogólnie znany, wzbogacony o lufkę RB(można sobie odpuścić zestawowa jest dość dobra), kalki toromdel, własna inwencja to zaczepy na wieży i okablowanie do wyrzutników świec dymnych oraz siatka na tylnym grilu. Malowany pactrami, kurzenie pigmentami MiG, z błocka zrezygnowałem bo nie mam koncepcji na podstawkę więc tylko lekkie zachlapania i kurzenie- temat jeszcze do modyfikacji w zależności w jaki teren go wkomponuje. Pierwszy mój tank w 1/35. Szału nie ma ale fajnie się go robiło. Kolejny jaki planuje to nasze ASU-85 z trumpetera.
Pozdr

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: T-72 Tamiya 1/35

Post autor: tankmania »

Bardzo przyjemne kolekcyjne malowanie i generalnie siepodobasie. Trochę te ciapki błotno chlapne mnie rażą okrąglością i dziwnym rozrzutem jedynie.


Przydało by się lepsze światło do zdjęć.

Obrazek
Robert O.

Re: T-72 Tamiya 1/35

Post autor: Robert O. »

czołg sie podoba ,kropy i foty juz mniej
Awatar użytkownika
Lechu-72
Posty: 97
Rejestracja: sob 14 wrz 2013, 12:34
Lokalizacja: Poznań

Re: T-72 Tamiya 1/35

Post autor: Lechu-72 »

Dzięki za uwagi, ostrzał z ASG mogłem sobie odpuścić, miały być podłużne bryzgi po wjechaniu w kałużę ale jak pukałem z pędzla prostopadle do powierzchni to siłą rzeczy zawsze wychodziły kołeczka. Następnym razem psiknę powietrzem z aero pod ostrym kątem i może lepiej wyjdzie. Pigment zabezpieczony lakierem więc kiszka nie zmyję, a błocić dalej po czubek wieży już nie ma sensu.
Awatar użytkownika
Lechu-72
Posty: 97
Rejestracja: sob 14 wrz 2013, 12:34
Lokalizacja: Poznań

Re: T-72 Tamiya 1/35

Post autor: Lechu-72 »

Mała modyfikacja teciaka, rozpoznanie bojem specyfików AK + pigmenty, nic już więcej nie ćwiczę tak musi zostać.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Robert O.

Re: T-72 Tamiya 1/35

Post autor: Robert O. »

podkręc bardziej ekspozycje powyzej 2 i przysłone jeszcze wiekszą
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lechu-72 - Lotnictwo”