Czterdzieści osiem

Moderator: Krocionorzec

Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: Czterdzieści osiem

Post autor: Korowiow »

uki761 pisze:Nie wiem czy to koniec malunków czy jeszcze nie, ale ajabym jeszcze rozświetlił górne powierzchnie bo trochę ciemnawo i monotonnie zważywszy że to niewielka czteryusemka....
Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :banana:
Dobrze gada. Takich ludzi nam trzeba.
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: Czterdzieści osiem

Post autor: konrad_dzik »

uki761 pisze:Nie wiem czy to koniec malunków czy jeszcze nie, ale ajabym jeszcze rozświetlił górne powierzchnie bo trochę ciemnawo i monotonnie zważywszy że to niewielka czteryusemka....
Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :banana:
Tak to współdoradzasz, a jak trzeba dla kolegów sbsa zrobić z malowania tobołków to go nie ma. Ty się lepiej zastanów albo współdoradzasz albo nie, tak nie można. Obyś zczezł w końcu.

A tak właściwie to ma rację, więc lepiej go michał posłuchaj.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: Czterdzieści osiem

Post autor: Krocionorzec »

Trochę się boję że jak za mocno rozjaśnię, z brytyjskiego dark green zrobi mi się spłowiały olive drab. Chociaż skoro mają być jeszcze czarne łaty to w sumie mogę spróbować, najwyżej się zmyje.
Same górne powierzchnie? W sensie ta nadbudówka i tył? Na tą tylną płytę nie bardzo mam pomysł - to jest taki daszek i nie bardzo wiem jak zrobić żeby było fajnie :/
Obrazek
Awatar użytkownika
uki761
Posty: 434
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 20:39

Re: Czterdzieści osiem

Post autor: uki761 »

Burty nadbudówki na samuch szczytach, góry błotników, tylną płytę delikatnie rozświetliłbym od tyłu w kierunku nadbudówki:


Obrazek

Tak jak ci mniej więcej pomaziałem. Jasności sie nie buj, zawsze możesz filtrami pociemnić, z tym strachu nie ma potem dasz mu te łaty i tesz rozjaśnisz
Mam nadzieję że pomogłem :piwo:
Rafał B
Posty: 1701
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: Czterdzieści osiem

Post autor: Rafał B »

Trochę dziwny ten kamuflaż mu rozrysowałeś Łukaszu, ale wierzę, że chcesz dobrze.
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: Czterdzieści osiem

Post autor: Krocionorzec »

uki761 pisze:Burty nadbudówki na samuch szczytach, góry błotników, tylną płytę delikatnie rozświetliłbym od tyłu w kierunku nadbudówki:


Obrazek

Tak jak ci mniej więcej pomaziałem. Jasności sie nie buj, zawsze możesz filtrami pociemnić, z tym strachu nie ma potem dasz mu te łaty i tesz rozjaśnisz
Mam nadzieję że pomogłem :piwo:
Dat łot aj kol insrakszyn. Dzięki Łukasz, tak zrobię.
Obrazek
Robert O.
Posty: 365
Rejestracja: ndz 25 maja 2014, 21:53

Re: Czterdzieści osiem

Post autor: Robert O. »

ciekaw jestem jak te czernoje łaty zrobisz
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: Czterdzieści osiem

Post autor: Krocionorzec »

Czarne łaty z pędzla. Raz że są małe, dwa mają mieć ostre krawędzie. Ich ewentualne rozjaśnienia już aerografem. Taki jest przynajmniej plan.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: Czterdzieści osiem

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Weź go pomaskuj i pryśnij, pędzel to zuo biliw mi ja parę razy miałem taki dylemat i musiałem zmywać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krocionorzec”