fräulein feldgrau 120mm

Awatar użytkownika
TGMJ
Posty: 164
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 01:27

Re: fräulein feldgrau 120mm

Post autor: TGMJ »

znaczy po mojemu to powinien do kostek dłoni sięgać bez trzonka - to zakładając oparcie o tenże widziałbym go jak po skosie jedzie na wysokości palca wskazującego łapiąc już rzeczoną długość uff pokręcone zdanie wyszło :lol:
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: fräulein feldgrau 120mm

Post autor: KFS-miniatures »

wiem o czem mowa, przedłuzyłem jeszcze troche z przodu, a z tyłu, jak masa stęzeje podkreślę załamanie materiału

przerobiłem tez prawy rękaw, bo mnie wkurwiał, a do tego leszczu marudził, ze nieładny..

fotki jutro, bo jak sie okazało, w fabryce nie miałem karty do aparatu, a wracac juz dzis mi sie nie chce
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: fräulein feldgrau 120mm

Post autor: fragles »

Daj fotkę od spodu. 8-)

Kamil, nie masz wrażenia, że prawy rękaw po rozprostowaniu będzie sporo dłuższy od lewego? Coś jest nie tak. Ręce są git (chyba), to coś z rękawami.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: fräulein feldgrau 120mm

Post autor: KFS-miniatures »

fragles pisze:nie masz wrażenia, że prawy rękaw po rozprostowaniu będzie sporo dłuższy od lewego?
mam. miarkowałem to wielokrotnie. wszystko w zasadzie bangla. zeby było śmieszniej, jak zaczałem tu i ówdzie rękaw skracac (żeby z rzeczonym wrzeniem walczyć, a nie upierac sie, ze w planach leży), to błyskawicznie ręka zaczynała wygląac jak by była mocno krótsza. pierdolca juz z tym prawym rękawem dostaje, bo przerabiałem go juz kilka razy i nadal nie moge z pewnością siebie powidziec, ze jest jak trzeba. ale juz nie mam pomysłu, co można by zmieniac.. w zasadzie tu się poddałem
Awatar użytkownika
TGMJ
Posty: 164
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 01:27

Re: fräulein feldgrau 120mm

Post autor: TGMJ »

ha - od razu mówię nie wiem jak i czy da się to zrobić - ale może zaradziłoby wrażeniu zmniejszenie ilości fałd w okolicach łokcia. No i on generalnie sprawia wrażenie takiego mocnego obwisania w obszarze przedramienia. Oba mają ten sam obwód?
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: fräulein feldgrau 120mm

Post autor: fragles »

Albo dodać fałd na lewym rękawie. Tak, żeby sprawiały oba rękawy wrażenie sporo za długich, jeśli je na full rozprostować. Na razie ten lewy jest gładki, czyli daje obraz rzeczywistego wzorca długości. Jeśli założyć, że opiera się mocno na łopatce, to możnaby więcej fałd powyżej mankietu i do okolicy łokcia na tej sztywnej tkaninie zrobić.
Normalnie wyglądałaby ta kurtka jak sporo za duża dla panienki. Dla mnie może tak być, ale nie wiem, jakie było autorskie założenie.
Awatar użytkownika
TGMJ
Posty: 164
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 01:27

Re: fräulein feldgrau 120mm

Post autor: TGMJ »

znaczy ja bym na lewym rękawie fałd nie dodawał - nie bardzo mają powód do objawiania się + ludzie dalej będą oceniać całkowitą długość po końcu swobodnym.
IMO - może też być tak, że wrażenie spowodowane jest kształtem prawego rękawa - normalnie nawet jak mamy włożony trochę za długi ciuch w takiej pozie jak ona ma to ubranie na całej długości rękawa tworzy dalej coś na kształt V (z łokciem w zbiegnięciu pałeczek), tutaj to trochę całościowo przypomina U.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”