[S] T-54-1 Miniart 1/35

Kupię, sprzedam, wymienię, oferty
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [S] T-54-1 Miniart 1/35

Post autor: Szydercza Gała »

usque ad fundum
:lol:
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Rafał B
Posty: 1703
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: [S] T-54-1 Miniart 1/35

Post autor: Rafał B »

Słabo się starasz kolego Gała, chmielu nie będzie :lol:
Zainteresowania brak, jedynie handlarz jakiś pytał, czy model poszedłby za pół ceny :lol: :lol: :lol:
Ciekawe, bo wszystko wokół drożeje ale nie wiedzieć czemu tylko zabawki mają być tańsze.
levee

Re: [S] T-54-1 Miniart 1/35

Post autor: levee »

Problemem jest tu kompletna niszowość tego czołga, jak myślę. Na T-54 to on jakiś taki dziwny, w żadnym konflikcie nie brał udziału, brak plusa za malowanie. I jeszcze to nikomu niepotrzebne wnętrze :piwo:

No i Kolego Rafale sami utrącacie intratne oferty.
A przecież mozna upuścić te 75 eurocentów z ceny na piwko dla Kolegi Gały i byłoby po sprawie :banana:
Rafał B
Posty: 1703
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: [S] T-54-1 Miniart 1/35

Post autor: Rafał B »

Toż to najpiękniejsza wersja T-54 jaka powstała, w dodatku fantastycznie uzbrojona w karabiny maszynowe zamontowane na błotnikach :lol: Późniejsze, to jakieś dziwolągi z kapturem na głowie :lol:
Fakt, że nie brał udziału w konfliktach może świadczyć na niekorzyść ale bez przesady, to początek wspaniałej radzieckiej myśli technicznej i protoplasta wszystkich późniejszych konstrukcji. Już za sam ten fakt zasługuje na uznanie i szacunek.

Żeby zastosować się do tej "intratnej" oferty 0,75 eurocenta nie wystarczy, a ja Franciszkiem z Asyżu nie jestem ;)
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: [S] T-54-1 Miniart 1/35

Post autor: Spotter »

Gdyby był bez wnętrza, kosztował mniej i przedstawiał pojazd II-wojenny, to może i bym się zainteresował. A tak…sorry, NIE! W ogóle ta konstrukcja mi się nie podoba. Jakby ktoś nadepnął na niego butem i spłaszczył.
Rafał B
Posty: 1703
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: [S] T-54-1 Miniart 1/35

Post autor: Rafał B »

Spotter pisze: sob 12 cze 2021, 22:50Gdyby był bez wnętrza, kosztował mniej...
Gwoli ścisłości, wersja bez wnętrza w sklepach też jest droższa od mojej oferty. Na to zaś, że nie jest pojazdem drugowojennym nie poradzę, rzecz gustu.
Osobiście też wolę konstrukcje z II wojny, wszak cały mój składzik z tego właśnie głównie się składa ale od czasu do czasu lubię też różne dziwaczne konstrukcje. Podobają mi się prototypy lub wersje doświadczalne, które nigdy światła dziennego nie ujrzały.
W ogóle ta konstrukcja mi się nie podoba. Jakby ktoś nadepnął na niego butem i spłaszczył.
Nie doceniasz jego aerodynamicznej sportowej sylwetki, wszak to Ferrari wśród czołgów :lol:
A tak…sorry, NIE!
...a czy ja Cię zmuszam do zakupu, kogokolwiek?!
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: [S] T-54-1 Miniart 1/35

Post autor: Spotter »

Wiesz, nie ważne ile kosztuje, ważne że zawsze można ponarzekać aby kosztował mniej :lol:
Rafał B
Posty: 1703
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: [S] T-54-1 Miniart 1/35

Post autor: Rafał B »

Tak, zawsze.
Rafał B
Posty: 1703
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: [S] T-54-1 Miniart 1/35

Post autor: Rafał B »

Kolega Gała wciąż zdecydować się nie może mimo, że już nawet śruby okrętowe rzezać temu teciaku zacząłem, zatem Up.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bazar”