Kilof i rewolwer

Moderator: Alex976

Awatar użytkownika
Solo
Posty: 39
Rejestracja: pt 29 lis 2013, 01:11

Re: Kilof i rewolwer

Post autor: Solo »

Idź na całość w takim razie:

Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Kilof i rewolwer

Post autor: KFS-miniatures »

zdjecia potwierdzjące mozliwośc takieg ułozenia nie zmnienią tego, że po prostu chujowo to wygląda w takiej konfiguracji.
Alex976

Re: Kilof i rewolwer

Post autor: Alex976 »

Kurna, a miało być dobrze. Uwaga na przyszłość, żeby zapytać przed zrobieniem.
Plantacje to właśnie tak wyglądają, czy to bawełny, tytoniu czy czego tam jeszcze. Niewolnicy się starali żeby dostać kolację :D No, ale:
KFS-miniatures pisze:chujowo to wygląda w takiej konfiguracji.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Kilof i rewolwer

Post autor: KFS-miniatures »

młody, symetria to estetyka głupców.. tak z grubsza.
chaos i kontrast. pokmiń, jak te dwa hasła przelozyc na praktykę w moelarstwie. tylko POMYŚL, że podkreśle, bo bezmyślny chaos i bezmyślnie wpierdalane kontrasty, na siłę są tak samo złe, jak narcyzm soloneza
Alex976

Re: Kilof i rewolwer

Post autor: Alex976 »

Jasne, rozumiem. Tylko ta gra to taki żart modelarski, jeśli mogę to tak nazwać.
To projekt do szkoły. Babka najpierw kazała mi zrobić jakąś taką fajną planszę z brystolu i makaronu :lol: Jak jej przyniosłem na próbę jednego hexa to kopara jej opadła :D Ona ani osoby, które teoretycznie mają w tę grę grać nie mają bladego pojęcia o tym, jak to powinno wyglądać. A każdy się szczerzy, bo pierwszy raz takie coś na oczy widzi :P
Nie chce mi się robić jakoś super czegoś, co będę musiał w szkole zostawić. Tyle wystarczy. Gdybym robił to dla siebie, to owszem, na pewno przykładałbym większą wage do tego typu spraw. Ale tutaj najzwyczajniej mi się nie chce. :twisted:
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Kilof i rewolwer

Post autor: KFS-miniatures »

masz okazje porenowac, wiec przeznaczenie i odbiór przez laików nie jest żadnym argumentem
Alex976

Re: Kilof i rewolwer

Post autor: Alex976 »

Jasne, każda okazja jest dobra do trenowania i na pewno wszystkie uwagi sobie zakoduję, tylko chodzi mi o to, że niespecjalnie chce mi się tak dokładnie robić.
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Kilof i rewolwer

Post autor: Arkady72 »

Nie wiem jeszcze o co chodzi ale trzymam kciuk. Uważaj tylko na liliowe przebarwienia i będzie OK.
8-) .
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
Alex976

Re: Kilof i rewolwer

Post autor: Alex976 »

Dzięki, gra już skończona, zaprezentowana, opinie pozytywne. Jutro wszystko pokaże i wytłumaczę.
Arkady72 pisze:Uważaj tylko na liliowe przebarwienia i będzie OK.
Jakie przebarwienia?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Alex976”