Jak-3 Zvezda 1/48

Moderator: Alex976

Awatar użytkownika
Slash2
Posty: 620
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:46

Re: Jak-3 Zvezda 1/48

Post autor: Slash2 »

Jesteś na dobrej drodze żeby brali, ale musisz tego łederinga najpierw zrobić ;)

Timi, a masz może plotera laserowego? O dziwo w stolicy miętko pod względem takich usług :(
Obrazek
Alex976

Re: Jak-3 Zvezda 1/48

Post autor: Alex976 »

Pofukałem trochę dzisiaj i góra tak jakby pomalowana.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
PawelG.
Posty: 720
Rejestracja: śr 05 gru 2012, 15:58

Re: Jak-3 Zvezda 1/48

Post autor: PawelG. »

Młody a Ty do szkoły przestaleś chodzić, że pisanki w poniedziałek robisz.
Pzdr Paweł
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Jak-3 Zvezda 1/48

Post autor: timi »

Nudny bo nudny ;)
Gwiazdy i literki jakie sobie tylko zażyczysz, tnę na tej foli co montex.
Slaszu lasera nie mam, tylko zwykły tnący i drugi drukujący, ale na upartego mam dostęp do dwóch znajomych laserów.
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Alex976

Re: Jak-3 Zvezda 1/48

Post autor: Alex976 »

PawelG. pisze:Młody a Ty do szkoły przestaleś chodzić, że pisanki w poniedziałek robisz.
Akurat wczoraj się źle czułem i zrobiłem sobie wolne.
timi pisze:Nudny bo nudny ;)
Gwiazdy i literki jakie sobie tylko zażyczysz, tnę na tej foli co montex.
Ok, to odezwę się na pewu później ;)

Dzisiaj działałem dalej. Ciemny szary mi nie pasował, więc przemalowałem go na nieco jaśniejszy. Ponadto wcześniej był niewielki odkurz, teraz go zniwelowałem. Pomalowałem też nos. No i wyszedł Rudolf czerwononosy renifer :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Robert O.

Re: Jak-3 Zvezda 1/48

Post autor: Robert O. »

szare fajne podoba sie a czerwony hmmm wiem ze trudny kolor al moze jeszcze cos podziałasz z nim ?
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak-3 Zvezda 1/48

Post autor: JBZ »

Czerwone to ajabym na C8 malował.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Awatar użytkownika
Slash2
Posty: 620
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:46

Re: Jak-3 Zvezda 1/48

Post autor: Slash2 »

Mam wrażenie, że przy dość wyblakłej reszcie, ten nochal jest za intensywny. Pociągnij mu jakieś rozjaśnienia.
Obrazek
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak-3 Zvezda 1/48

Post autor: JBZ »

Slash2 pisze:Mam wrażenie, że przy dość wyblakłej reszcie, ten nochal jest za intensywny.
Taki kontrast po mojemu jest ok - styrane + świeże. W ogóle model jest do dupy no jest ospowaty.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Alex976

Re: Jak-3 Zvezda 1/48

Post autor: Alex976 »

Slash2 pisze:Mam wrażenie, że przy dość wyblakłej reszcie, ten nochal jest za intensywny. Pociągnij mu jakieś rozjaśnienia.
I masz słuszne wrażenie. Wczoraj już o tym rozmawialiśmy z chłopakami na czacie.
JBZ pisze:W ogóle model jest do dupy no jest ospowaty.
Hejter!

Wypłowilem nos, teraz powinno być ok. No i pomalowałem spód. Czeka mnie jeszcze kilka poprawek czysto technicznych.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Alex976”