syćkie pierdoły co je cooj wie po co dłubię

Moderator: potez

Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: syćkie pierdoły co je cooj wie po co dłubię

Post autor: potez »

czyli dalej najprzystojniejszy wśród garbatych. To co wkurza to koniecznośc dopieszczania krawędzi - wszystkie mają takie dziwne pocienione krawędzie, trzeba to usuwać i nie sa to nadlewki, tak jakby coś po frezowaniu zostało w jednej połówce. Nie jest to trudne ale upierdliwe. No i brassin wymiarowo tragedia. każda część z innym skurczem - wanna trochę za wąska, tablice przyrządów trochę zaszerokie, kapelusz nad górna tablica przyrządów w pgóle za szeroki, trezba było dopasowyawać i podcinać kadłub. Także Tamijunia to nie jest... Kabaret jeszce będzie z poprawianiem nitów od spodu, edek nie używa suwóakó , nity są wszystkie do poprawki - bardzo płytkie.
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: syćkie pierdoły co je cooj wie po co dłubię

Post autor: bohdan »

Dobrze że się nie znam :D
Awatar użytkownika
bazylms
Posty: 682
Rejestracja: sob 17 maja 2014, 11:32

Re: syćkie pierdoły co je cooj wie po co dłubię

Post autor: bazylms »

A czyje to ramki Edek tym razem wpakował do środka?
Pozdro - Krzysiek Bartyzel

Czołgi - pancerna pięść armii
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: syćkie pierdoły co je cooj wie po co dłubię

Post autor: potez »

Swoje własne, owoc pracy czeskiego robotnika i chłopa!
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: syćkie pierdoły co je cooj wie po co dłubię

Post autor: Arcturus »

potez pisze:czyli dalej najprzystojniejszy wśród garbatych. To co wkurza to koniecznośc dopieszczania krawędzi - wszystkie mają takie dziwne pocienione krawędzie, trzeba to usuwać i nie sa to nadlewki, tak jakby coś po frezowaniu zostało w jednej połówce. Nie jest to trudne ale upierdliwe. No i brassin wymiarowo tragedia. każda część z innym skurczem - wanna trochę za wąska, tablice przyrządów trochę zaszerokie, kapelusz nad górna tablica przyrządów w pgóle za szeroki, trezba było dopasowyawać i podcinać kadłub. Także Tamijunia to nie jest... Kabaret jeszce będzie z poprawianiem nitów od spodu, edek nie używa suwóakó , nity są wszystkie do poprawki - bardzo płytkie.
Ja walczyłem z Brassinowym silnikiem do A4. Podobno w Czechach nawet przedszkolaki montują to na luzie, ale mnie jakoś łatwo to nie szło :lol: Choć oczywiście w porównaniu z różnymi Airesami to i tak luzik...
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: syćkie pierdoły co je cooj wie po co dłubię

Post autor: potez »

Mam essentiala do A-4 ale jakoś chyba boję się go uzyć, wychodzi, że pieniądze jakimi za niego zapłaciłem miały wady ukryte...
tak, jestem #ponurymodelaż
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: syćkie pierdoły co je cooj wie po co dłubię

Post autor: karolkonw »

ciekawe bestialska maszyna germanskiego oprawcy CZY MASZ TY POTEZU ROZUM I GODNOSC CZLOWIEKA?
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: syćkie pierdoły co je cooj wie po co dłubię

Post autor: potez »

no cóż moja praprababka była z domu Stark to mnie chyba usprawiedliwia? Jej matka z domu Bierwagen, więc moje nazwisko to oczywista prowokacja wiadomych kręgów odwetowców spod znaku Hupki i Czaji :lajkonik:
tak, jestem #ponurymodelaż
levee

Re: syćkie pierdoły co je cooj wie po co dłubię

Post autor: levee »

Bierwagen - piękna familia, a jak pasuje do obecnej :banana:
Aż się prosi o zmianę branży na piwowarniczą :piwo:
Rafał B
Posty: 1701
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: syćkie pierdoły co je cooj wie po co dłubię

Post autor: Rafał B »

...czyli Tony Stark, to jakiś Twój daleki krewny?! 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „potez”