P-11c Arma

Moderator: potez

Awatar użytkownika
Shadowmare
Posty: 217
Rejestracja: czw 16 lip 2020, 13:43

Re: P-11c Arma

Post autor: Shadowmare »

Kropelka jest wysoka i niestabilna, ja często zawadzam łapą i zrzucam na podłogę.
Rafał B
Posty: 1697
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: P-11c Arma

Post autor: Rafał B »

Shadowmare pisze: śr 10 lut 2021, 20:55Kropelka jest...
Aaaa, to ok, bo ja nie używam kropelki :lol:
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: P-11c Arma

Post autor: potez »

@ Shadowmare: naprawde uważasz , ze mnie nauczysz jak się detaluje i czym sie klei, bo nie wiem ? :piwo:
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: P-11c Arma

Post autor: potez »

Rafał B pisze: śr 10 lut 2021, 21:14
Shadowmare pisze: śr 10 lut 2021, 20:55Kropelka jest...
Aaaa, to ok, bo ja nie używam kropelki :lol:
i tego sie trzymajmy :D
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
Shadowmare
Posty: 217
Rejestracja: czw 16 lip 2020, 13:43

Re: P-11c Arma

Post autor: Shadowmare »

Sugeruję tylko, że cienki klej i delikatne rowki to możliwy kłopot, jak się paluchem dotknie nieopatrznie.
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: P-11c Arma

Post autor: potez »

tego sie nie dotyka, pliz :piwo: , to tylko wymaga precyzji w przygotowaniu i delikatności w klejeniu dlatego 9 na 10 w trudności.
Tak poza konkursem to akurat plastik AH słabo współpracuje z CA, więc będzie kabaret jak ludzie będa Yahujowe paski naklejac :oops: a super glutem takich krawędzi nie da sie ladnie, czysto i równo skleić. Zawsze gdzieś ci troszkę podejdzie i po złapaniu czy lekkim przyschnieciu albo zrobi się grubiej albo ci sie skrzywi, smarowanie krawędzi nic nie daje, bo klej musi złapać od środka a słabo penetruje do tego krawędzie trzeba najpierw złapac i zrobic cieńko a dopiero potem kleić resztę. Najbardziej to na stateczniku widać, gdzie na obu połówkach jest trymer i klejenie zaczyna sie od trymera. Cieńka tamka pieknie penetruje wgłąb a super glue tylko nabuduje ci warstwę i strzeli to w cholerę przy pierwszej obróbce.
Tak wygląda ster kierunku przed dietą i po slim-faście :banana:
Obrazek
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: P-11c Arma

Post autor: Ojciec Dyrektor »

No i zajebiscie elegancko se to pocienkacasz, mi sie podoba. Wszystkim mam nadzieję się podoba, a jak nie to bany sie bedom sypac. O juz widze RAFAŁABe, bez awantur kolego, obserwuję cie od dłuższego czasu. Robisz modele z pudełka po maśle i dostajesz za to wengiel w bytomiu. Podejrzane trochu ;)
Rafał B
Posty: 1697
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: P-11c Arma

Post autor: Rafał B »

Szanowny kolego potezie, chciałbym Cię przeprosić za niegodne modelarza zachowanie kolegi Ojciec Dyrektor, który zaśmieca Twój cenny wątek swymi niemerytorycznymi wpisami i w dodatku nie na temat.
Kolego Ojciec Dyrektor, przywołuję Cię do porządku!
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: P-11c Arma

Post autor: potez »

ojciec dyrektor wiecznie RZYWY!
a na razie to mam modelarstwo przez duze M dzisiaj sobie wlasnie robie forme do przejsciowki do termostatow pomiedzy roznymi producentami ramek i to jest cos a nie jakas tam pezetelka!
tak, jestem #ponurymodelaż
Rafał B
Posty: 1697
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: P-11c Arma

Post autor: Rafał B »

Brawo Arek Potez! :banana:
ODPOWIEDZ

Wróć do „potez”