[G] D9R Doobi 1/35 Meng/Voyager Models

Moderator: konrad_dzik

tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: [G] D9R Doobi 1/35 Meng/Voyager Models

Post autor: tankmania »

Nie wiem stary o co ci chodzi, naprawdę. Konrad zapytał o zdanie, ja zapytałem czy jest pewien, że na pewno chce je znać, odpisał, że tak. On nie ma problemu, ty masz...

Arkady72 pisze: No pewnie, sam tę zasadę wymyśliłeś. Nie rozumiem tylko po co potem ta szydera:
A jak Konrad ma miękką dupę to może pousuwać wpisy...
Odczuwam dysonans w tym momencie :).
A ja wyczuwam brak percepcji. To był do Michała w gestii jego uwagi na formę słowa "bezmyślnie" bez uzycia emotki. Dotyczyło to formy, tej formy, a nie reakcji na krytykę. Wystarczy przeczytać o czym było pisane.
Arkady72 pisze: Tylko dlaczego rozwalasz chłopakowi galerię, od tego nie jest warsztat?
Od poprawiania warsztatu jest tutaj wielu lepszych ode mnie. W gestii estetyki czuję się na siłach bronić swojego zdania.
Natomiast to co napisałem jest efektem pytania na etapie warsztatowym i na tym etapie wyrażenia rzeczonego przeze mnie.
Wystarczy przeczytać to i się domyślić:
To chyba na tyle jak na razie z mojego obcowania z wornem. Tanku chętnie poprawił bym te obdarcia, ale nie za bardzo mam na to pomysł, do twoich rad zastosuje się ale już od następnych modeli.
Zresztą bez jaj, Konrad ma paszcze do dawania głosu jak każdy. Jeżeli będzie czuł z mojego powodu dyskomfort potrafi to chyba sam wyrazić. Wtedy można podyskutować jaki ze mnie buc i hipokryta. Mi tymczasem nie chce się tłumaczyć każdemu batmanowi, że była dodatkowa rozmowa na czacie i że jest pewien logiczny ciąg zachowań.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konrad Dzik”