[G] D9R Doobi 1/35 Meng/Voyager Models

Moderator: konrad_dzik

Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

[G] D9R Doobi 1/35 Meng/Voyager Models

Post autor: konrad_dzik »

Model skończony
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: [G] D9R Doobi 1/35 Meng/Voyager Models

Post autor: tankmania »

Masz potencjał moim zdaniem tylko musisz zacząć myśleć. Kleisz czysto, kładziesz lakier, to już jest. Teraz pora na inteligentniejsze ślady używania.
Takie jest moje zdanie w tym temacie.
Konrad

Re: [G] D9R Doobi 1/35 Meng/Voyager Models

Post autor: Konrad »

Podoba się ale bez tego żółtego by się bardziej podobał :>
jesteś godzien sklejenia Iskry
el Rozito

Re: [G] D9R Doobi 1/35 Meng/Voyager Models

Post autor: el Rozito »

tankmania pisze:Masz potencjał moim zdaniem tylko musisz zacząć myśleć. Kleisz czysto, kładziesz lakier, to już jest. Teraz pora na inteligentniejsze ślady używania.
Takie jest moje zdanie w tym temacie.
Moje zdanie jest podobne, może tylko o myśleniu bym nie dokładał. Tank uważaj, bo łatwo można kogoś obrazić zbyt wyluzowaną gadką jak nie napierdolisz uśmieszków do tego :D :) :lol: :P ;)
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: [G] D9R Doobi 1/35 Meng/Voyager Models

Post autor: tankmania »

el Rozito pisze:Tank uważaj, bo łatwo można kogoś obrazić zbyt wyluzowaną gadką jak nie napierdolisz uśmieszków do tego :D :) :lol: :P ;)
Ale tutaj nie ma nic śmiesznego :)

Coś jest robione i przemyślane, albo nie. Nie znam dobrego synonimu na bezmyślność.
Sam wiesz, że można się zastanowić jak działa łotering i machniszing uszkodzeniowy, albo kłaść na pałe i się cieszyć, że kilku noobków napisze "fajnie". Jest tutaj logika lub jej brak.

A jak Konrad ma miękką dupę to może pousuwać wpisy bo ma takie takie prawo we własnym wątku i stać w miejscu. Jego koń, jego wóz.
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: [G] D9R Doobi 1/35 Meng/Voyager Models

Post autor: Arkady72 »

tankmania pisze:
el Rozito pisze:Tank uważaj, bo łatwo można kogoś obrazić zbyt wyluzowaną gadką jak nie napierdolisz uśmieszków do tego :D :) :lol: :P ;)
Ale tutaj nie ma nic śmiesznego :)

Coś jest robione i przemyślane, albo nie. Nie znam dobrego synonimu na bezmyślność.
Sam wiesz, że można się zastanowić jak działa łotering i machniszing uszkodzeniowy, albo kłaść na pałe i się cieszyć, że kilku noobków napisze "fajnie". Jest tutaj logika lub jej brak.

A jak Konrad ma miękką dupę to może pousuwać wpisy bo ma takie takie prawo we własnym wątku i stać w miejscu. Jego koń, jego wóz.
PWM-bis? Retoryka dziwnie przypomina tą latryninową...
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: [G] D9R Doobi 1/35 Meng/Voyager Models

Post autor: tankmania »

Arkady72 pisze: PWM-bis? Retoryka dziwnie przypomina tą latryninową...
Histeryzujesz.
tankmania pisze: ... może pousuwać wpisy bo ma takie takie prawo we własnym wątku...
Wystarczy słowo, że go nie interesuje moja/żadna opinia i nie zaglądam, to raz. Dwa nie sugeruje/narzucam mu konwencji tylko zwracam uwage, że nie analizuje tego robi, czyli postepuje bezmyslnie. A trzy, chłopak jest młody i ma potencjał już teraz, zwyczajnie mi tego szkoda.

Ja próbuje, jak powie nie chce to znikam, taka subtelna różnica. Dla mnie zauważalna gołym okiem.
We wszystkim najlepszy jest złoty środek. Coś pomiędzy namolnością latrynina, a udawaniem, że się nie widzi. Jedno zniechęca, a drugie nie rozwija.
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: [G] D9R Doobi 1/35 Meng/Voyager Models

Post autor: konrad_dzik »

Tanku i reszta jak najbardziej interesuje mnie wasza opinia.
Jak na razie się uczę a wiadomo, żeby coś zacząć robić dobrze to ileś tam rzeczy trzeba skopać.
A opierdziel tutaj motywuje ze 100 razy bardziej niż słodzenie na jakimś tam modelworze.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Rafał B
Posty: 1703
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: [G] D9R Doobi 1/35 Meng/Voyager Models

Post autor: Rafał B »

konrad_dzik pisze: A opierdziel tutaj motywuje ze 100 razy bardziej niż słodzenie na jakimś tam modelworze.
Uważaj czego sobie życzysz.
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: [G] D9R Doobi 1/35 Meng/Voyager Models

Post autor: Arkady72 »

tankmania pisze:
Histeryzujesz.
Zapewne megalomania przez mnie przemawia.
... może pousuwać wpisy bo ma takie takie prawo we własnym wątku...
No pewnie, sam tę zasadę wymyśliłeś. Nie rozumiem tylko po co potem ta szydera:
A jak Konrad ma miękką dupę to może pousuwać wpisy...
Odczuwam dysonans w tym momencie :).
Wystarczy słowo, że go nie interesuje moja/żadna opinia i nie zaglądam, to raz. Dwa nie sugeruje/narzucam mu konwencji tylko zwracam uwage, że nie analizuje tego robi, czyli postepuje bezmyslnie. A trzy, chłopak jest młody i ma potencjał już teraz, zwyczajnie mi tego szkoda.
Tylko dlaczego rozwalasz chłopakowi galerię, od tego nie jest warsztat?
We wszystkim najlepszy jest złoty środek. Coś pomiędzy namolnością latrynina, a udawaniem, że się nie widzi. Jedno zniechęca, a drugie nie rozwija.
-Oczy już mam nie te - powiedziała wreszcie Clover. - Nawet gdy byłam młoda, nie potrafiłam przeczytać tego, co tam wypisano. Ale wydaje mi się, że ta ściana wyglądała inaczej niż ongiś. Czy nasze przykazania są te same co kiedyś Benjaminie?
G.Orwell "Animal farm" 8-)
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konrad Dzik”