M4A3

Moderator: konrad_dzik

tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: M4A3

Post autor: tankmania »

Tomasz Mańkowski pisze:nie mam pojęcia :lol:
Jak nie masz pojęcia? Wiadomo, że grzesiowi z psychiatryka.
Robert O.
Posty: 365
Rejestracja: ndz 25 maja 2014, 21:53

Re: M4A3

Post autor: Robert O. »

a mnie się te obicia podobają .
jestem teraz w temacie T 72 i obicia najczesciej ma srebrne ale na modelu to lipa by była ,ja zrobie klasycznie ciemne
Obrazek
rollingstones
Posty: 219
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 11:35

Re: M4A3

Post autor: rollingstones »

co ty opowiadasz - srebrne obicia są zajebiste.
Robert O.
Posty: 365
Rejestracja: ndz 25 maja 2014, 21:53

Re: M4A3

Post autor: Robert O. »

rollingstones pisze:co ty opowiadasz - srebrne obicia są zajebiste.
być może ,mi nie pasują
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: M4A3

Post autor: konrad_dzik »

Chyba starczy tej dyskusji na tematyce obić bo sie mała gównoburza zrobiła. O skurwywytrzymałej farbie słyszałem ale stwierdziłem, że by trochę nudno było. Z resztą wzoruje się trochę na Ukim i jumbo Pulinckxa.
KFS-miniatures pisze:będzie jeszcze jakoś tyrany? Bo ja bym go na maksa jakimiś olejami uświnił...


a tak co do jałowej w sumie dyskusji, to na tym etapie oceniac, co jest obiciem, co jest przetarciem, wyświechtaniem poszczególnych powierzchni czy krawędzi jest cokolwiek ryzykowne. to ze coś jest ciemniejsze i sie błyszczy nie musi byc przeciez odrazu pozbawione farby i zdarte do gołego metalu. a kerozyna est bezbarwna wiec nie tworzy zacieków..


http://ww2db.com/image.php?image_id=21696
http://ww2db.com/image.php?image_id=3758
No ba, że go jeszcze SyFie i będę SyFił może nie jakoś przesadnie ale więcej niż to co tu jest (ju zacieków doszło)
Robert O. pisze:a mnie się te obicia podobają .
jestem teraz w temacie T 72 i obicia najczesciej ma srebrne ale na modelu to lipa by była ,ja zrobie klasycznie ciemne
Obrazek
Z tymi srebrnymi to dokładnie przestudiuj fotki bo te ruski to częściowo aluminiowe były i tak jak tu te pasy by kiepsko wyglądały rdzawe, podobnie jak w przypadku bmp.
Srebrne obicia wyglądają bardzo fajnie popatrz sobie na Bmd (tam trochę prościej bo cały alu) szczególnie tego Łukasza Orczyca-Musiałka i Ignata Pomazkova, naprawde fajnie to u nich wyszło.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Robert O.
Posty: 365
Rejestracja: ndz 25 maja 2014, 21:53

Re: M4A3

Post autor: Robert O. »

nie tylko pasy ale zasobniki ,zbiorniki itd są alu .Mi nie pasują na modelu pancernym srebrne obicia i tyle tak jak innym nie pasują do "żywego " na ronsonie :lol:
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: M4A3

Post autor: tankmania »

konrad_dzik pisze:Chyba starczy tej dyskusji na tematyce obić bo sie mała gównoburza zrobiła.
Nie plewkuj młody...

Robert O. pisze: jestem teraz w temacie T 72 i obicia najczesciej ma srebrne ale na modelu to lipa by była ,ja zrobie klasycznie ciemne
Obrazek
To są przetarcia, nie obicia. Dwie rózne rzeczy i nie tylko z nazwy bo właśnie przetarcia "srebrne" potrafią dobrze wygladać, a obicia nie i na odwrót.
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: M4A3

Post autor: konrad_dzik »

tankmania pisze:
konrad_dzik pisze:Chyba starczy tej dyskusji na tematyce obić bo sie mała gównoburza zrobiła.
Nie plewkuj młody...
Nie plewkuje robię

Doszło parę zacieków i oberwał błotem:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: M4A3

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Podoba mi sie to.
Awatar użytkownika
uki761
Posty: 434
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 20:39

Re: M4A3

Post autor: uki761 »

troche jaśniejszego pigmentu daj, zróżnicuj to trochę bo monotonnie jest.
nie podbiłeś detali jaśniejszym kolorem na etapie malowania i niestety teraz to widać, tzn. widać że nie widać
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konrad Dzik”