M4A3

Moderator: konrad_dzik

Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: M4A3

Post autor: konrad_dzik »

Krocionorzec pisze:
Świetnie Ci idzie,masz zajawkę na Wietnam podobnie jak ja na ODS :D (ale ja tylko wojska lądowe+ śmigłowce wojsk lądowych :D )
Gąsienicą się nie przejmuj, możesz udawać że czołg jedzie do tyłu.

A tak na poważniej, aż tak źle się składają te taśmy? Czy tylko upierdliwie ze względu na mnogość elementów?
Zawsze to jakiś pomysł jednak chyba uda się to naprawić :banana:

A te gąski to w pyte pracochłonne i w ogóle to takie sobie bo i elementów na kilogramy i trza umiejętnie sklejać żeby się trzymało i ruszało o ile nie chce ci się bawić z modelowaniem na kołach jeszcze przed malowaniem. W skrócie strasznie to nudne i nie dla leniwych (znaczy się źle wybrałem )
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: M4A3

Post autor: KFS-miniatures »

konrad_dzik pisze:Wiem, że zwrot jest chyba nie regulaminowy
pewnie jest tak samo jak z gąsienicami w pz iii/iv - czyli zwrot jest jakis ta włąsciwy, ale nie edyny mozliwy. dziwnie natomiast wygląda skierowanie w jednej gąsienicy szewronów w różne kierunki..
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: M4A3

Post autor: konrad_dzik »

KFS-miniatures pisze:
konrad_dzik pisze:Wiem, że zwrot jest chyba nie regulaminowy
pewnie jest tak samo jak z gąsienicami w pz iii/iv - czyli zwrot jest jakis ta włąsciwy, ale nie edyny mozliwy. dziwnie natomiast wygląda skierowanie w jednej gąsienicy szewronów w różne kierunki..
Sam nie wiem po przejrzeniu kilkuset fotek to na wszystkich zwrot był właściwy (dwa się trafiły ale muzealne w tym żydek to pewno jakiś spisek z wallstreet) ale raczej uda się poprawić

Co do szewronów w różnych kierunkach to dość często spotykane widać jak wymieniali pojedyńcze to się spieszyli
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:55
Lokalizacja: na południe od Warszawy
Kontakt:

Re: M4A3

Post autor: Tomasz Mańkowski »

konrad_dzik pisze:Co do szewronów w różnych kierunkach to dość często spotykane widać jak wymieniali pojedyńcze to się spieszyli
Nie "dość często spotykane" a "zdarzało się", było to technicznie możliwe acz w zasadzie niepraktykowane...
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: M4A3

Post autor: KFS-miniatures »

Ja bym chciał tylko przypomnieć wszystkim dyskutantom, że zgodnie z regulaminem autor ponosi odpowiedzialność za treść swoich postów.
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: M4A3

Post autor: konrad_dzik »

PiENta, tego modelu i wszystko co najgorsze poklejone :lajkonik: , teraz jeszcze to pomalować i pobrudzić tak żeby się nie rozpadło :|
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: M4A3

Post autor: KFS-miniatures »

Ja mam poczucie humoru ale tym razem to nawet mi sie nie chce takiego "warsztatu" komentować.
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: M4A3

Post autor: konrad_dzik »

KFS-miniatures pisze:Ja mam poczucie humoru ale tym razem to nawet mi sie nie chce takiego "warsztatu" komentować.
Ale, że co, że aż tak chujowo :?:

Pomalowałem i przybrudziłem gąski, a potem zarzuciłem graty póki co aby zasięgnąć współporady czy tak pasi? Potem je pocieniuje itd, a i dojdą jeszcze kanistry na tylnej półce. Ogólnie muszę jeszcze parę rzeczy dopracować.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: M4A3

Post autor: konrad_dzik »

Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konrad Dzik”