T29 1/35 Takom

Inboxy, zapowiedzi
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

T29 1/35 Takom

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Dobra, to chyba jestem pierwszy w sieciach z inboxem tej parówy. A przynajmniej w polskich internetach.
O jakości modelu nie ma się co wiele rozpisywać, jest sympatycznie, detal ostry i wyraźny, gąski plastikowe, do złożenia - pracę ułatwić ma przeznaczony specjalnie do tego celu przyrządzik, który znajdziemy w pudełku obok ramek z wypraskami, instrukcją, arkuszem a raczej mini arkusikiem kalkomanii.

Tak wygląda pudełko, wiem że modelwork zagląda więc słownie - kartonowe, kolorowe.

Obrazek

chyba najbardziej specyficzny element w miniaturce tego pojazdu, wieża

Obrazek

i faktura, taka dość hardkorowa

Obrazek

fakt że t29 miał dośc mocno pomarszczoną wieżę, choć chyba nie aż tak :shock:

Urządzonko do składania gąsienic. łał;

Obrazek

czołg można se zrobić w wersji ze zwykłym odsłoniętym jarzmem działa, tudzież wersję z jakimś #ultrahujowowyglądającym kondomem, którą sprawia że ten piękny i muskularny pojazd zaczyna wyglądać jak wietnamski transwestyta w przyciasnych rurkach, ale może ktoś z gości zza granicy albo modelworka zechce zjebać ten model nie tylko malowaniem i popiołem z papierosa, także jest też taka opcja.

Obrazek

detal, ładnie, standardowo chyba jak na 21 wiek, śrubki, nakrętki duperszwance.

Obrazek

ramka z elementami przezroczystymi

Obrazek

i w sumie chyba tyle z ciekawostek, w czytelnej instrukcji w formie książeczki znajdziemy trzy propozycje malować, jakieś takie kolorowe z dupy

Obrazek

i jedyne słuszne, olive drab

Obrazek

proponowane farbki oczywiście mig, także tu zonk bo zanim zamoczymy wałek w wiadrze z humbrolem trzeba będzie się doktoryzowac w tabelach i przelicznikach. No chyba że idzie się po najniższej linii oporu jak ja to OD numerek 155 (podaję numerek dla wyjątkowo przygłupich modelarzy).

także jak mam oceniać obiektywnie to 9/9 a przez pryzmat spojrzenia trzydziestoparoletniego kurwa głupka który sie trzepie na widok takiego nic nie wartego kawałka plastiku to 100/10 tylko za napis na pudełku że t29.

na koniec pragne podziękować rodzinie że mnie wspierała i mamie że mi płaciła za studia zaoczne i wszystkim co mi kupowali wódke jak byłem w dołku i aśce z grzegórzek która pierwszy raz pokazała mi że ślina może być równie skuteczna co drogie lubrykanty.


bonus dla tych co chcieliby t29 ale bardziej kochają zapalniczki (nie będę palcem pokazywał krocionorzca)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: T29 1/35 Takom

Post autor: Ojciec Dyrektor »

aha w pudełku są też dwa druty żeby se zrobić liny. łał
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: T29 1/35 Takom

Post autor: bohdan »

:banana:
levee

Re: T29 1/35 Takom

Post autor: levee »

a Gucio jak ocenia zestaw?
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: T29 1/35 Takom

Post autor: Krocionorzec »

OD - you made my day.
Obrazek
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 1119
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 21:54

Re: T29 1/35 Takom

Post autor: grzegorz75 »

Jak oceniasz wypraski ?
Awatar użytkownika
Yash
Posty: 329
Rejestracja: czw 22 maja 2014, 22:35

Re: T29 1/35 Takom

Post autor: Yash »

Dobrze są kanty zagięte?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Recenzje/Nowości”