Aires 4715 1:48 F-14A COCKPIT do Tamki

Inboxy, zapowiedzi
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Aires 4715 1:48 F-14A COCKPIT do Tamki

Post autor: potez »

Ruszyłem dzisiaj tyłek do Koprzywnicy na Beskyd Model Show. W sumie mi sie nie chciało ale Aires miał promocję na -20% to mnie zmotywowało 8-)
No i zanabyłem w okazyjnej cenie szoferkę do Kocura. Nowa jakość w Airesie bo część części zrobiona w 3D.
Nie jest to co prawda równie atrakcyjne jak traktor ale te mieli tylko w 72 na stoisku obok w wielkiej obfitości :? więc jednak pozostałem przy Airesie.
Co znajdziemy w pudełeczku?:
Obrazek
Wydrukowane w 3D i wzbogacone blaszkami a potem odlane ramy osłony kabiny. Wygląda to bardzo ładnie i niezwykle szczegółowo:
Obrazek
i w sumie to najważniejsza nowość pośród wielu zestawów kabinek wypuszczanych wcześniej przez Airesa do Haski I HB. Wygląda bardzo ładnie i pasuje do oszklenia jak rękawiczka. Mocny punkt przewagi nad zapowiadaną przez Edka na przyszły miesiąc brassinową kabinką.
Sama kabinka nie wyróżnia się jakoś mocno od poprzednich wypustów:
Obrazek
Obrazek
tradycyjnie największy problem to niepodolewane bezpieczniki na ściankach ale tak zawsze było i nic się nie zmienia ;( ale mam wrażenie że panele bardziej dopieszczone niż w poprzednich wypustach, gdzie zdarzały się mocno umowne gałki i inne szpeje na pulpitach.
Całkiem ładne osłonko-tablice przyrządów dla wożnicy i pomocnika:
Obrazek
zestaw rączek do machania przez woźnice i podnośnik kabinki:
Obrazek
Krzesełka dla wożnicy i pomagiera wyglądające moim skromnym zdaniem daleko lepiej niz propozycja Eduardowa.
Obrazek
a na koniec niewielka blaszka i klisza. Na blaszce tradycyjnie kawałki tablicy przyrządów i uprzęż do tego haki zamykania kabinki, pedały , lusterka, trochę dżwigienek do szoferki, na szczęście nie malowane w stylu eduarda od którego poczucie estetyki umiera... :(
Jak ktoś lubi kupować dodatki to warto kupić. :piwo:
Jak się uda ładnie pomalować i zamontować to na pewno będzie zdobić a nie szpecić. :banana:
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: Aires 4715 1:48 F-14A COCKPIT do Tamki

Post autor: potez »

Tak serio. Zwłaszcza porównując z tym co tamka dała 8-)
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: Aires 4715 1:48 F-14A COCKPIT do Tamki

Post autor: potez »

Tamka dała płaskie aires tak wygląda w tych odblaskach ale ładnie się daje pomalować i potem podcieniować. Oni w zasadzie zawsze tak robią, w macie i pomalowane wygląda to dużo lepiej :lol:
tak, jestem #ponurymodelaż
Rafał B
Posty: 1697
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: Aires 4715 1:48 F-14A COCKPIT do Tamki

Post autor: Rafał B »

KFS-miniatures pisze:... aires dal krzemienne plyty..
:lol:
...no jak tam rzuciłem okiem na zdjęcie i opis Arkadyjusza, to doznałem swego rodzaju dysonansu poznawczego
...no ale przecież to się da ładnie podszlifować.
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: Aires 4715 1:48 F-14A COCKPIT do Tamki

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Popraw hamulec wylotowy bo masz early-late a powinien być late-early, poza tym bardzo ładna praca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Recenzje/Nowości”