Pilniczki RB Productions

Inboxy, zapowiedzi
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Pilniczki RB Productions

Post autor: cooper69 »

Na ostatnich warsztatach Spotter zaproponował żebym robił recenzję przydasi, które kupuję.

No to zaczynam.

Jakiś czas temu przyglądając się pilniczkom diamentowym Hobby Elements (drogie na maxa ale kuszą dalej) zacząłem szukać alternatywy.
No i znalazłem coś podobnego choć nie takiego samego.
Kupiłem i używam z zadowoleniem do dziś.

Zwie się to RB-T042 Micro Sanders i produkuje je RB Productions.

Wygląda może niepozornie ale moim zdaniem spełnia swoje zadanie więcej niż dobrze.

Rozpakowywując mamy mieszane uczucia bo jakaś firma próbuje nam wciskać specjalnie nazwane blaszki do modeli, które jak wiemy sztywnością nie grzeszą.
Ale po wyjęciu z woreczka i klasycznym pomacaniu wychodzi, że nie jest to jakiś giętki jak kręgosłup polityka gniot tylko fajnie wykonane z porządnej, sprężynującej blaszki narzędzie.

W zestawie mamy 2 kawałeczki samoprzylepnego papieru o gradacjach 240 i 400 i sześć "pilniczków" które się nimi stają po przyklejeniu (jedno lub dwustronnym) papieru ściernego.

Skormny wygląd przydatnego narzędzia, które można również zamontować w standardowej obsadce do noża excell.

Obrazek

Jestem z niego bardzo zadowolony i przydaje sie często. Nawet dokupiłem arkusz papieru samoprzylepnego 3M :)

Cena standardowa w Exito (brak teraz w cenniku - trzeba ich atakować o sprowadzenie) to ok. 30 zł

ZDECYDOWANIE WARTO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Recenzje/Nowości”