Warsztaty SF #9 - ODWOŁANE

Wyjazdowe spotkania, modelarskie też...

Moderator: Spotter

Re: Warsztaty SF #9 - Zapisy

Postautor: Spotter » czw 08 paź 2020, 23:16

Panowie, w nieskończoność zapisy trwać nie mogą. Brakuje dwóch osób, więc prośba o mobilizację i może się jeszcze kogoś uda namówić.
Można też zorganizować to w 13 osób, ale wtedy koszty pójdą trochę do góry. Śniadania o 5,- pln, obiad o 10,- pln, no i koszt sali do podziału na mniejszą liczbę uczestników. Trzeba by wtedy zrzutkę podnieść przynajmniej do 70,-. Ja sam decydować nie będę, więc proszę wypowiedzcie się.
Awatar użytkownika
Spotter

Postautor: Thalgonis » pt 09 paź 2020, 07:51

Jak się nikt nie zdecyduje to odpuśćmy w tym roku...
Szkoda, ale sami mówiliście, że szczególnie modelarze nie powinni nic robić na siłę :D
====================
http://www.studio-d.pl/modele
Thalgonis

Postautor: Lipa » sob 10 paź 2020, 11:35

Mnie coraz bardziej zaczyna martwić to co się dzieje z powodu 0,06%. Zaraz się zacznie dzielenie na getta i, za przeproszeniem, sranie kocopołów blablabla. Już były wcześniej próby zakazu przemieszczania. Dostosuję się do większości ale może być tak, że nie będę mógł przyjechać...
Lipa

Postautor: cooper69 » sob 10 paź 2020, 14:17

Przy tej ilości chętnych ciągniemy do końca.
Zobaczymy jak się będzie rozwijała sytuacja przez najbliższy czas (miesiąc?) i wtedy będziemy konkretyzować.
Hotel też pewnie będzie bardziej elastyczny w myśl zasady, że lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu.
Awatar użytkownika
cooper69
Site Admin

Postautor: Spotter » sob 10 paź 2020, 14:36

No dobra, do końca miesiąca próbujemy zebrać brakujące dwie osoby. Poinformuję ich, że wydłużamy termin zbierania grupy. Nie sądzę aby mieli tłumy chętnych.
Awatar użytkownika
Spotter

Postautor: Spotter » czw 22 paź 2020, 22:35

Panowie, sytuacja z wirusem świrusem wygląda tak, że to się coraz bardziej rozprzestrzenia i końca nie widać. Wprawdzie do potencjalnych warsztatów został jeszcze miesiąc, ale nie sądzę aby to tak szybko odpuściło. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że obecne obostrzenia nie pozwalają nam ich zorganizować, gdyż zgromadzenia są ograniczone do 10 osób i jest zakaz organizowania jakichkolwiek konferencji, szkoleń itp.

Dlatego z wielkim bólem serca musze ogłosić, że warsztaty #9 zostaną przełożone na inny termin. Są osoby, które się nie zapisały właśnie z obawy o wirusa, więc wydaje mi się, że chyba lepiej poczekać i spotkać się w większym gronie w bezpieczniejszych warunkach. Bo nie mam aż tyle odwagi, aby ryzykować zdrowie nasz wszystkich i naszych rodzin. Wystarczy, że jedna osoba to nieświadomie przywlecze i rozprzestrzenimy to dalej. Mam nadzieję, że się ze mną zgadzacie.

Zdrówka i piwka dla wszystkich :piwo: Co się odwlecze, to nie uciecze. Pokonamy tego gnoja i nadrobimy. Ba, może nawet wydłużymy o jeden dzień :lajkonik:
Awatar użytkownika
Spotter

Re: Warsztaty SF #9 - ODWOŁANE

Postautor: Thalgonis » czw 22 paź 2020, 22:56

Amen.

PS. skoro niedługo czeka nas lockdown i będziemy siedzieć przy własnych warsztatach to może sprokurujemy warsztaty w wersji on-line? :D
====================
http://www.studio-d.pl/modele
Thalgonis

Poprzednia

Wróć do Warsztaty SF