Warsztaty SF #7 - listopad 2018?

Wyjazdowe spotkania, modelarskie też...

Moderator: Spotter

Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: Warsztaty SF #7 - listopad 2018?

Post autor: Panzer »

Biorąc pod uwagę jak wyglądało zainteresowanie prezentacjami Hataki i Adama z IBG to dałbym sobie z tym spokój. Swoją drogą model P.11 z Army w wersji zwykłej kosztuje jakieś grosze, ale jak już to możemy po prostu poprosić Armę o jakiś producencki rabat na modele, jak ich zamówimy większy pakiet
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:55
Lokalizacja: na południe od Warszawy
Kontakt:

Re: Warsztaty SF #7 - listopad 2018?

Post autor: Tomasz Mańkowski »

bohdan pisze:... Może teraz pociągnąć temat i pogadać z ArmaHobby?...
Zapomnij... o ile Marcin jest w miarę normalny, to jego wspólnik nie bardzo...
Panzer pisze:...ale jak już to możemy po prostu poprosić Armę o jakiś producencki rabat na modele, jak ich zamówimy większy pakiet
Model (w wersji Junior) kosztuje w detalu (na Pokątnej) 32 zł...
Większość z nas ma jakiś indywidualny upust na Pokątnej, więc model ten będzie kosztował circa 30 zł
Czy o parę złotych upustu od tych 30tu warto płaszczyć się przed Wojtkiem? (bo Marcin za sprawy handlowe nie odpowiada i za nie się nie bierze...)
Poza tym ile osób (na te 23 osoby aktualnie zapisane) będzie chciało robić jedenastkę? - moim zdaniem nie więcej niż połowa...
Obrazek
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Warsztaty SF #7 - listopad 2018?

Post autor: bohdan »

Modele od IBG były za friko i chodziło o to by zrobić event a nie ŻEBY COŚ TANIEJ. Idea motywu przewodniego się liczyła.
Ale ok zostawmy to już. Ja się tym nie zajmę to nie ma co się napinać
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Warsztaty SF #7 - listopad 2018?

Post autor: cooper69 »

Tomasz Mańkowski pisze:
bohdan pisze:... Może teraz pociągnąć temat i pogadać z ArmaHobby?...
Zapomnij... o ile Marcin jest w miarę normalny, to jego wspólnik nie bardzo...
Panzer pisze:...ale jak już to możemy po prostu poprosić Armę o jakiś producencki rabat na modele, jak ich zamówimy większy pakiet
Model (w wersji Junior) kosztuje w detalu (na Pokątnej) 32 zł...
Większość z nas ma jakiś indywidualny upust na Pokątnej, więc model ten będzie kosztował circa 30 zł
Czy o parę złotych upustu od tych 30tu warto płaszczyć się przed Wojtkiem? (bo Marcin za sprawy handlowe nie odpowiada i za nie się nie bierze...)
Poza tym ile osób (na te 23 osoby aktualnie zapisane) będzie chciało robić jedenastkę? - moim zdaniem nie więcej niż połowa...
Sama prawda!

Mogę Cię Tomku wykorzystać do wejścia w posiadanie takiej P-11c w wersji lepszej?

Możemy pomyśleć konkretnie o temacie przewodnim przy następnych warsztatach po wcześniejszych ustaleniach.

PS. Sam deluxe wystarczy? Czy może junior.
levee

Re: Warsztaty SF #7 - listopad 2018?

Post autor: levee »

Na kolejnych warsztatach można by złożyć tego Łelingtona z Łingnatłingsów, jednego - jak we fabryce na linii montażowej. Pitera Dżaksona można by poprosić o darmowy model, albo żeby nawet film nakręcił z tego iwenta.

Wiem, zajebisty pomysł, nie musicie dziękować :lajkonik: :piwo: :banana:
Awatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:55
Lokalizacja: na południe od Warszawy
Kontakt:

Re: Warsztaty SF #7 - listopad 2018?

Post autor: Tomasz Mańkowski »

cooper69 pisze:Mogę Cię Tomku wykorzystać do wejścia w posiadanie takiej P-11c w wersji lepszej?
Rafał, zamów u Pokątnego i rozlicz się bezpośrednio ze sklepem - ja mogę wystąpić jedynie w roli kuriera i przywieźć Ci graty do Łodzi.
Taki po prostu mam dil z kerownikiem...
Obrazek
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Warsztaty SF #7 - listopad 2018?

Post autor: cooper69 »

Podobuje misiem ta końcepcja!

Dam znać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty SF”