Warsztaty SF#8 - Propozycja terminu

Wyjazdowe spotkania, modelarskie też...

Moderator: Spotter

Jakim terminem warsztatów scalefun w 2019 bylibyście zainteresowani?

Czas głosowania minął sob 12 sty 2019, 14:50

Warsztaty kwiecień 2019
2
10%
Warsztaty maj/czerwiec 2019 (po komuniach)
1
5%
Warsztaty październik 2019
4
19%
Warsztaty listopad 2019
7
33%
Warsztaty na wiosnę i jesień 2019
7
33%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: Warsztaty SF#8 - Propozycja terminu

Post autor: potez »

konrad_dzik pisze:RODO SRODO, wciąż wypadałoby zapytać o możliwość wykorzystania czyjejś pracy w celu promocji jakiegoś wydarzenia, jakby tak się stało może i nie miałbym nic przeciwko. A jak ktoś ma takie podejście do mnie, to nie życzę sobie, żeby moja praca reklamowała jego wydarzenie organizowane przez społeczność z którą już się w żaden sposób nie utożsamiam
Dziku, nie pierdol. Nikt nie pamieta czyje tam sa modele. Pytalismy o zdjecia osób. Nie utozsamiasz się, to sie wypisz i nie zawracaj dupy. Po prostu. Tak będzie bardziej elegancko. Bo naprawdę to jest mega niesmaczne co odwaliłeś w tej dyskusji. Trochę szacunku dla kolegów nawet jak się z nimi nie utozsamiasz. Bo potem ci inni „koledzy” nobrabiają dupę jak stakor w korespondencji którą pokazywałeś. Takze trochę spuść powietrza z balonika...z czystej życzliwości ci to piszę, łatwiej ci w życiu będzie.
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1187
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: Warsztaty SF#8 - Propozycja terminu

Post autor: fragles »

potez pisze:...
100% TAK
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Warsztaty SF#8 - Propozycja terminu

Post autor: Spotter »

RODO SRODO, ale skoro pozwoliłeś komukolwiek sfotografować swój model, to teraz nie miej pretensji. Trzeba było myśleć wtedy a nie teraz wylewać żale. Zdjęcie jest inną własnością niż obiekt się na nim znajdujący. Więc shut up.
A skoro się nie utożsamiasz ze społecznością na której właśnie coś napisałeś, pomijając płytkie powody, to po CH tutaj piszesz? Wiesz, w sumie teraz mogę chodzić i wszędzie rozpowiadać, że Dziku jest na SCALEFUN, bo w końcu aktywnie pisze. Ale jeszcze ktoś musi chcieć to rozpowiadać a ktoś inny chcieć to słuchać!
Thalgonis - zmień zdjęcie, bo w sumie można lepsze modele znaleźć na reklamę. Dzięki Dziku że zwróciłeś nam uwagę, że twój model się nie nadaje. :lol:
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Warsztaty SF#8 - Propozycja terminu

Post autor: bohdan »

Taka dyskusja nikomu nie służy.
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Warsztaty SF#8 - Propozycja terminu

Post autor: cooper69 »

Melduję, że "święt(n)y" model kondzika został usunięty ze zdjęcia i wszystkich treści dotyczących warsztatów.
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Warsztaty SF#8 - Propozycja terminu

Post autor: cooper69 »

Z ciekawostek. Zapraszam do testów na warsztatach mojego osobistego, rzadko spotykanego aerografu czyli Badger Sotar 20/20.
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Warsztaty SF#8 - Propozycja terminu

Post autor: Spotter »

Ja na warsztatach mogę zrobić pokaz malowania szlaczków. Podobno dobrze mi wychodzą.
Thalgonis
Posty: 2105
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: Warsztaty SF#8 - Propozycja terminu

Post autor: Thalgonis »

Nie „możesz” tylko musisz - po to się m.in. zapisałem :mrgreen: :D
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty SF”