Warsztaty SF#8 22-24.11 - POKAZY

Wyjazdowe spotkania, modelarskie też...

Moderator: Spotter

Thalgonis
Posty: 2106
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: Warsztaty SF#8 22-24.11 - POKAZY

Post autor: Thalgonis »

bondarek pisze:
Spotter pisze:Czy ktoś posiada i może przywieźć ze sobą kamerę, którą będą kręcone pokazy w celu wyświetlenia na rzutniku?
Wezmę swoją kamerę i rzutnik, na pewno z nią współpracuje. Kamera jest stara i nagrywa jeszcze na płytach więc nie wiem czy uda się coś nagrać ale wyświetlić obraz będzie można.
Nie mam tylko statywu.
Ja mam statyw. Jak kamerka ma klasyczne mocowanie do statywu (sruba) to moge zabrac
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
bondarek
Posty: 68
Rejestracja: sob 24 maja 2014, 21:30

Re: Warsztaty SF#8 22-24.11 - POKAZY

Post autor: bondarek »

Mocowanie jest standardowe, takie jak w aparacie, więc mógłbyś wziąć statyw, to będzie komplet.
Thalgonis
Posty: 2106
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: Warsztaty SF#8 22-24.11 - POKAZY

Post autor: Thalgonis »

Czółko,

chłopaki, jak czasowo przewidujecie jeden pokaz? 30 minut? 60 minut? Pytam, bo może wystarczyłaby lustrzanka do tego nagrywania tychże występów... Mam Nikona, można by spróbować, tylko mam ujową kartę w nim - tylko 16 GB - czyli jakieś 40-50 minut nagrania (zależnie od jakości ustawień)...

PS. hmmmm... Wśród moich nielicznych talentów (pomijając modelarski of coz :mrgreen: ) znajduje się umiejętność montażu filmowego (kilka latek stażu w lokalnej TV). Więc jak by co, to może by można było coś zrobić z takiego materiału... Oczywiście za ZGODĄ je prowadzących :piwo:

PS2. bondarek, to nie znaczy, że masz nie brać swojej - zrobi się montaż na 2 ujęcia :D
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Warsztaty SF#8 22-24.11 - POKAZY

Post autor: bohdan »

nie ogarnę planów na warsztaty. Jeżeli mogę prosić byś przywiózł swoje to będę wdzięczny :)
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Warsztaty SF#8 22-24.11 - POKAZY

Post autor: Spotter »

Thalgonis, kamerka Bondarka się przyda do pokazu na żywo, aby osoby zainteresowany nie musiały się tłoczyć i nachylać nad tym, co będzie robił pokaz. Zaś nagrywać możesz jak najbardziej i to nawet nie całość, ale najciekawsze momenty.

Nie wiem ile czasu przewiduję na swoje. Na pewno jeden w piątek pod wieczór, drugi w sobotę, ale nie wiem o której. Może być tak, że w sobotę będę musiał na kilka h wyskoczyć poza warsztaty. Qrcze, muszę usiąść i przypomnieć sobie jak się maluje :lol:
bondarek
Posty: 68
Rejestracja: sob 24 maja 2014, 21:30

Re: Warsztaty SF#8 22-24.11 - POKAZY

Post autor: bondarek »

OK,
Biorę kamerę i projektor do pokazów na żywo. No i oczywiście plany dla bohdana.

A, i jeszcze tradycyjnie lodówkę ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty SF”