Warsztaty SF #9 - ODWOŁANE

Wyjazdowe spotkania, modelarskie też...

Moderator: Spotter

Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Warsztaty SF #9 - Zapisy

Post autor: Spotter »

Panowie, w nieskończoność zapisy trwać nie mogą. Brakuje dwóch osób, więc prośba o mobilizację i może się jeszcze kogoś uda namówić.
Można też zorganizować to w 13 osób, ale wtedy koszty pójdą trochę do góry. Śniadania o 5,- pln, obiad o 10,- pln, no i koszt sali do podziału na mniejszą liczbę uczestników. Trzeba by wtedy zrzutkę podnieść przynajmniej do 70,-. Ja sam decydować nie będę, więc proszę wypowiedzcie się.
Thalgonis
Posty: 2105
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: Warsztaty SF #9 - Zapisy

Post autor: Thalgonis »

Jak się nikt nie zdecyduje to odpuśćmy w tym roku...
Szkoda, ale sami mówiliście, że szczególnie modelarze nie powinni nic robić na siłę :D
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Lipa
Posty: 103
Rejestracja: wt 08 wrz 2020, 12:45

Re: Warsztaty SF #9 - Zapisy

Post autor: Lipa »

Mnie coraz bardziej zaczyna martwić to co się dzieje z powodu 0,06%. Zaraz się zacznie dzielenie na getta i, za przeproszeniem, sranie kocopołów blablabla. Już były wcześniej próby zakazu przemieszczania. Dostosuję się do większości ale może być tak, że nie będę mógł przyjechać...
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Warsztaty SF #9 - Zapisy

Post autor: cooper69 »

Przy tej ilości chętnych ciągniemy do końca.
Zobaczymy jak się będzie rozwijała sytuacja przez najbliższy czas (miesiąc?) i wtedy będziemy konkretyzować.
Hotel też pewnie będzie bardziej elastyczny w myśl zasady, że lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu.
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Warsztaty SF #9 - Zapisy

Post autor: Spotter »

No dobra, do końca miesiąca próbujemy zebrać brakujące dwie osoby. Poinformuję ich, że wydłużamy termin zbierania grupy. Nie sądzę aby mieli tłumy chętnych.
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Warsztaty SF #9 - Zapisy

Post autor: Spotter »

Panowie, sytuacja z wirusem świrusem wygląda tak, że to się coraz bardziej rozprzestrzenia i końca nie widać. Wprawdzie do potencjalnych warsztatów został jeszcze miesiąc, ale nie sądzę aby to tak szybko odpuściło. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że obecne obostrzenia nie pozwalają nam ich zorganizować, gdyż zgromadzenia są ograniczone do 10 osób i jest zakaz organizowania jakichkolwiek konferencji, szkoleń itp.

Dlatego z wielkim bólem serca musze ogłosić, że warsztaty #9 zostaną przełożone na inny termin. Są osoby, które się nie zapisały właśnie z obawy o wirusa, więc wydaje mi się, że chyba lepiej poczekać i spotkać się w większym gronie w bezpieczniejszych warunkach. Bo nie mam aż tyle odwagi, aby ryzykować zdrowie nasz wszystkich i naszych rodzin. Wystarczy, że jedna osoba to nieświadomie przywlecze i rozprzestrzenimy to dalej. Mam nadzieję, że się ze mną zgadzacie.

Zdrówka i piwka dla wszystkich :piwo: Co się odwlecze, to nie uciecze. Pokonamy tego gnoja i nadrobimy. Ba, może nawet wydłużymy o jeden dzień :lajkonik:
Thalgonis
Posty: 2105
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: Warsztaty SF #9 - ODWOŁANE

Post autor: Thalgonis »

Amen.

PS. skoro niedługo czeka nas lockdown i będziemy siedzieć przy własnych warsztatach to może sprokurujemy warsztaty w wersji on-line? :D
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: Warsztaty SF #9 - ODWOŁANE

Post autor: Arcturus »

Pomysł spotkań online niegłupim jest.
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2552
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: Warsztaty SF #9 - ODWOŁANE

Post autor: Szydercza Gała »

Z pewnością tańszym i nawet ja sie mogę załapaći szerzyć moje herezje :lol: :lol:
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty SF”