Samoloty się jednak brudzą (modern)

Walkaroundy, przekazy historyczne, rzeczywistość dla modelarstwa
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Samoloty się jednak brudzą (modern)

Post autor: KFS-miniatures »

I wątek analogiczny.
na początek i dla zachęty. skajraider (choć to w zasadzie oczywizm)

Obrazek
Slash

Re: Samoloty się jednak brudzą (modern)

Post autor: Slash »

Może to nie akurat do Ciebie pytanie, ale co takiego szczególnego modelarskiego z tego wynika ?
I skąd potrzeba rozgraniczenia na "ww2" i "modern"?
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Samoloty się jednak brudzą (modern)

Post autor: KFS-miniatures »

z tego, ze tu bedą raczej rury. one brudzą sie odrobinę inaczej. chocby dlatego, ze nico inaczej kopcą. i inaczej wygląda serwisowanie.

no i racja, akurat skajrajder to taki mniej udany przykład, ale akurat jego miałem bez szukania na dysku. ale wystarczy, ze spiton wklei fotki tych stoczwórek które dzierga, i bedzie lepiej..
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Samoloty się jednak brudzą (modern)

Post autor: KFS-miniatures »

taki ładny był, amerykański

Obrazek

ale widac ze dopiero co fiknął kozła, wiec nie jest zapuzczony od stania przez trzy dekady na dziedzincu muzeum wojska polskiego
spiton

Re: Samoloty się jednak brudzą (modern)

Post autor: spiton »

Świetny dział. Będę tu wrzucał "inspiranty" ,-)). Ku dobru ogólnemu ,-))
A możne by tak ten portal nazwać "dirty modellers" ,-))Albo "dirty & nasty modellers ".
Slash

Re: Samoloty się jednak brudzą (modern)

Post autor: Slash »

Niestety ładuje mi się tylko F-15, który w porównaniu z Waszymi wzorami jest spedaloną małą zabawką, którą co najwyżej ktoś potraktował preszajdingiem i na koniec zmatowił.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Samoloty się jednak brudzą (modern)

Post autor: KFS-miniatures »

poczekam do jutra, jak dalej nie bedzie wyswiatlac, to aplołduję raz jeszcze. aczkolwiek stawiam, ze to jakies przytkanie imageshacka, bo nie pokazuje fotek, które wczesniej wyswietlało bez problemu
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Samoloty się jednak brudzą (modern)

Post autor: timi »

Wyjątkowe prosiaczki

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Slash

Re: Samoloty się jednak brudzą (modern)

Post autor: Slash »

Ładne fotki timi zapodał. Tylko, że ja tu nie mogę znaleźć post apokaliptycznych wypłowień w stylu modulacji na Stukasie Kamila. Czy mi się tylko zdaje?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dokument”