Żuk 1/35

Moderator: sinus

Awatar użytkownika
sinus
Posty: 369
Rejestracja: sob 24 maja 2014, 06:57

Żuk 1/35

Post autor: sinus »

Witajcie,
po dość długiej abstynencji modelarskiej, spowodowanej zmianami w życiu zawodowym, będę próbował powrócić do normalnego świata.
Utknąłem przy budowie motodioramy, którą chciałbym kontynuować. Nadarzyła się wyjątkowa okazja, ponieważ pojawił się zapowiadany już w ubiegłym roku, żywiczny model Żuka w skali 1/35 firmy Balaton Modell. Złożyłem stosowne zamówienie w Martoli i chwilę po premierze jaka miała miejsce w Moson w kwietniu br. cieszyłem się z nowego nabytku (przynajmniej przez chwilę) ;) :roll:
Niedawno ukazał się również niewielki zestaw blaszek fototrawionych polskiej firmy fpw model http://fpwmodel.com/index.php/pl/sklep.html,
w który również się zaopatrzyłem.

Obrazek

po złożeniu głównych elementów okazało się że moja indolencja jest w tej materii przeogromna, więc niestety nie spodziewajcie się tym razem zbyt wiele.

Obrazek

Obrazek

i wstępnie podkolorowany, niełoszowany, z drzwiami i dachem niesklejonymi:

Obrazek

Obrazek

Kolejny etap to wash, filtry i oleje.

Mam nadzieję że wspomożecie wspołporadą i dobrym słowem z odrobiną wyrozumiałości.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Żuk 1/35

Post autor: Spotter »

Plus za polskie malowanie :)
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Żuk 1/35

Post autor: cooper69 »

Wygląda naturalnie.
To doskonały model pojazdu, na którym co byś nie spieprzył będzie wyglądało naturalnie.
Piszę to jako kierownik tego czegoś w młodym życiu.
levee

Re: Żuk 1/35

Post autor: levee »

woziłbym kapustę na targowisko
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: Żuk 1/35

Post autor: Krocionorzec »

Żyjesz!
Obrazek
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Żuk 1/35

Post autor: bohdan »

Żukujesz!
Rafał B
Posty: 1703
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: Żuk 1/35

Post autor: Rafał B »

Tak patrzę i patrzę i choć wiem, że sama konstrukcja pojazdu mocno była kostropata, to sam model wydaje mi się jeszcze bardziej kostropaty, zwłaszcza w bocznym profilu. No a samo wykonanie fajnie się zapowiada, jak zwykle zresztą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „sinus”