Ark Models - pancerka

Nie ujęte w innych tematach, ale okołomodelarskie

Ark Models - pancerka

Postautor: mart72 » pt 22 sie 2014, 12:59

Trochę wypadłem z obiegu a zauważyłem to w Martoli. Ktoś miał do czynienia z ich produktami w 1/35? Bo cena przystępna.
Awatar użytkownika
mart72

Re: Ark Models - pancerka

Postautor: KFS-miniatures » pt 22 sie 2014, 13:16

konfekcjonowane jak leci wszystko z radzieckich manufaktur.. FORT, ICM, Alanger, Alan, Maquette itd. w dodatku niejednokrotnie ze zrypanych form. wiec cena niezawsze adekwatna do jakosci
Awatar użytkownika
KFS-miniatures

Postautor: mart72 » pt 22 sie 2014, 13:18

Czyli raczej dla lubiących ryzyko ;) Dzięki!
Awatar użytkownika
mart72

Postautor: KFS-miniatures » pt 22 sie 2014, 13:34

nawet boxarty czesto mają wzięte bezpośrednio z 'oryginałów', stąd taka ich różnorodnosc.

aha, zdaje sie mają też trochę zvezdy, ale takiej oryginalnej, a nie tego, co konfekcjonowała po italeri. eastern express, aero moldowa..
tak jak wspominałem, wszystko co radzieckie. z samolotami zresztą jest tak samo, przy czym tam zdażają się 'autorskie' hubrydy, jak niedawno omawiany na czacie hurri, który jest przeróbką airfixa z akimis drobiazgami wziętymi z hase
w okrętac znajdziesz modele, które mogą wywołac łezk sentymetu do pacholęcych czasów, iedy to sklejało sie aurory, patjomkiny czy arktykę. ta ostatnia była na wypasie, miała nawet śmigłowiec!
Awatar użytkownika
KFS-miniatures

Wróć do Inne...