się pochwalę

Nie ujęte w innych tematach, ale okołomodelarskie
Czarny
Posty: 861
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 15:53

Re: się pochwalę

Post autor: Czarny »

piotr dmitruk pisze:
:arrow: Czarny
Jurek naprawdę zaangażował się w ten projekt, na redakcyjnym proponował nagrody itp.
Co do MTO, to był jego punkt widzenia, czy dobry, czy zły-nie wiem, miał prawo jak każdy. Ale nie zaprzeczysz, że proponował inne rozwiązania, MTO poparło 3 osoby, 1 zdecydowanie była przeciw- trochę mało na projekt. Pewnie jakbyś aktywniej podziałał i znalazł popleczników- to by przeszło.
Dobra, nie ma czego wałkować. Yom Kippur tyż fajny- patrzę na Phantoma.
tak, bo chciał z tego zrobić blitz-konkurs. Mówiąc MTO mam na myśli Afrykę. Jurek mial prawo wygłaszać swoje opinie ale odniosłem ( i nie tylko ja) wrażenie, że starał się również narzucić swoje zdanie innym korzystając z większych uprawnień jakie ma na forum. Jak inaczej nazwać sytuacje gdzie ludzi zdecydowanych na otwarcie warsztatu jest wiecejniż trzeba na projekt grupowy a moderator dalej ciśnie żeby zmienic np ramy chronologiczne.
Moim zdaniem projekt Midway udal sie nie dla tego, że temat był chronologicznie bardzo krótki ale ponieważ tworzyli go ludzie zafascynowani tematem. To jest lekarstwo na fajny PG- ludzie, ludzie w pełni zaangażowani w niego.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: się pochwalę

Post autor: tankmania »

Ja w ogóle nie rozumiem tych problemów z PG, skoro ma być 8 warsztatów do tego to jak jest 8 tworzy się temat. Nie uzbiera się 8 przez jakiś czas przenosi się do zwykłych warsztatów. Kolejne kminienie kminku.
Czarny
Posty: 861
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 15:53

Re: się pochwalę

Post autor: Czarny »

tankmania pisze:Ja w ogóle nie rozumiem tych problemów z PG, skoro ma być 8 warsztatów do tego to jak jest 8 tworzy się temat. Nie uzbiera się 8 przez jakiś czas przenosi się do zwykłych warsztatów. Kolejne kminienie kminku.
No właśnie to mnie dziwi w uporze zielonych.
Jaho63

Re: się pochwalę

Post autor: Jaho63 »

piotr dmitruk pisze:Jaho63 pisze:
A dla mnie "żyj i daj żyć innym". Dopóki nie łamią zasad, to nie NAKAZUJĘ nikomu spokojnie żyć!

Przecież napisałeś dokładnie to co ja, ja podkresliłem tylko drugą część zdania. "Dopóki nie łamią zasad"- to jest clue.
No i to jest kolejny przykład, że nie rozumiesz. Wprawdzie to tylko drobiazg, ale nie czujesz bazy.
Ja mówię "daj żyć innym"
Ty mówisz "daj żyć spokojnie innym".
Dla większości jest dostrzegalna różnica, dla Ciebie nie.
Ale trudno, z resztą pisałem Ci, że wcale nie mam do Ciebie większych pretensji. I jeszcze raz mówię, poza irytacją przy zamykaniu tematów na "widzi mi się" osobiście z Tobą nie miałem sytuacji żebym się poczuł ignorowany.
Tutaj każdy "załatwia" inne żale, jeden chce pisania małymi literkami, inny swobody w operowaniu wulgaryzmami, inny swobody w decydowaniu o projektach grupowych. Szczerze, to w ani jednej z tych kwestii nie potrafiłbym poprzeć kolegów przeciw Wam. Ani nie chcę pisania wulgaryzmów (tutaj skoro można to luz, ale gdyby było hasło, że piszemy bardziej cywilizowanie, to też spoko), ani pisania małymi literkami bo po jakiego grzyba (co nie znaczy, że jak ktoś ma takie jakieś natręctwo, żebym je śmiertelnie tępił, może bym jakimś głosowaniem narodowym zdecydował czy temu jednemu odpuszczamy i nie kolorujemy literek? Nie wiem). No może większa swoboda w podejmowaniu decyzji w projektach grupowych, czy jakichkolwiek, to jeszcze bym poparł. Bo piszesz, że Jerzy zabrał głos jak każdy inny. Jasne, spoko, trudno żeby będąc modem nie mógł zabierać głosu, tylko szkoda że nie potrafi wtedy zapamiętać, że występuje jako zwykły user? Że jego głos nie musi być "równiejszy" od głosu innych?
Ogólnie ja nie mam jakichś strasznych żalów co do PWMu, jest tam monogo normalnych gości, a z czubkami potrafię sobie radzić. Jedno jest pewne nie potraficie być obiektywni, co jeszcze dałoby się tolerować dopóki jest nad tym dyskusja. Niestety, ogólnie, na niewygodne tematy macie jedną radę. KŁÓDKA! A to wierz mi Piotr jest głupie wyjście. I chociaż sprawdza się na jakąś metę, ale jak to będzie wasz styl, to coraz więcej ludzi zauważy, że to jest ich zwyczajne obrażanie. Tak, to jest właśnie to nienapisane ZAMKNIJ RYJA.
Ogólnie spoko Piotr.
Ja wprawdzie nie jestem tak tolerancyjny jak Kamil i niektórym nie tylko bym ręki nie podał, ale nawet kijem nie dotknął. Ale na pewno nie należysz to tego grona osób. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne...”