JS-2, Tamijunia, 1/48

Lista kategorii: Jožin z bažin Warsztaty Pojazdy wojskowe Pojazdy wojskowe - Warsztaty

Melepeta Werke AG
levee

JS-2, Tamijunia, 1/48

Post autor: levee »

Skrencony z zazdrości postanowiłem dołączyć do projektu. Dawno nic nie sklejałem, jeszcze dawniej nic nie malowałem, nie pamiętam kiedy i czy w ogóle coś skończyłem - więc co mi zależy :banana:
A strasznie mi brakuje 15 minut dziennie.
Z tej tamijuni w 1/48 chciałbym zrobić jakiegoś zmenczonego Juska, z poobrywanymi szpejami i błotnikami
Takiego może - z tą magiczną liczbą tak bliską sercu każdego rodaka, tą co ją pamiętamy i co "z matki obcej, krew jego dawne bohatery, a imię jego..." - w ramach przynajmniej namiastki plusa:
Obrazek

1-48 to jednak już mała skala, jednak wole 1-35, nawet gdzieś we skrzyni we piwnicy mam takiego większego zlożonego i czekającego na malunki - jak w końcu odkopie, to kto wie, może dorzuce do projektu.
Ale na pewno ten mniejszy ma priorytet:
Obrazek
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: JS-2, Tamijunia, 1/48

Post autor: Szydercza Gała »

A co to za sznur tam w ramki wplątany kolego Lejwi, ostał Ci się od Złotego Rogu?
Tak czy siak niepomiernie się cieszę że zdecydowałeś się dołączyć do naszego sowieckiego walca pancernego :D
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: JS-2, Tamijunia, 1/48

Post autor: fragles »

Ten sznur, to linka od plomby. Kolega pokazuje, że ramki ma nie tknięte, jeszcze zapląbowane.
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: JS-2, Tamijunia, 1/48

Post autor: bohdan »

levee pisze: czw 14 paź 2021, 23:10 Skrencony z zazdrości postanowiłem dołączyć do projektu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: JS-2, Tamijunia, 1/48

Post autor: Krocionorzec »

Kurde kolega levee coś pokazuje! Bedem siedział w pierszej grzendzie!
Obrazek
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: JS-2, Tamijunia, 1/48

Post autor: Spotter »

W dupie jaki model i jaka skala, ważne że kolega Lejvi coś pokazuje. Ciekaw jestem tego i to bardzo :piwo:
levee

Re: JS-2, Tamijunia, 1/48

Post autor: levee »

Obawiam się, Koledzy, że to, co zaprezentuję na kanwie współmodelarskiej, będzie gorsze w odbiorze ogólnym niż jakbym pokazał, za przeproszeniem, dupę :banana:

A Pan, Panie Krocionorzec, też byś coś w końcu zaprezentował, a nie się pan bawisz w jakieś kozpleje i przebierasz za Szkieletora czy inne Czachy
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: JS-2, Tamijunia, 1/48

Post autor: Krocionorzec »

No w sumie powinienem. Na raxie stanąłem w obliczu grozy kupna nowej psikawki, bo mój stary Adler wziął i padł. Czas najwyższy zamówić nowego :)
Obrazek
Thalgonis
Posty: 2106
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: JS-2, Tamijunia, 1/48

Post autor: Thalgonis »

Na PeWueMie ktoś właśnie opyla H&S - ponoć bardzo tanio :)
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: JS-2, Tamijunia, 1/48

Post autor: Krocionorzec »

Naaa, za dużo razy mi to wypada z ręki i leci na podłogę. Adlera nie żal, a on też maluje całkiem nieźle, w sensie z lepszego pewnie więcej nie wycisnę bo skill nie ten. Jakbym coś lepszego rozwalił, to bym był mocno zły... Dobra, nie robię offtopu :)
Levee - jedziesz z koksem!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „levee”