Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Lista kategorii: Pojazdy wojskowe Pojazdy wojskowe - Warsztaty

Moderator: Spotter

Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: KFS-miniatures »

sfiltruj bardzo delikatnie na kniec jakimś kurzem te splasze. z areografu
jak dokonczysz smyrac podwozie to mozesz jusz poskłądac wszystko cuzamen do kupy
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: Spotter »

Podziałałem nad drugą stroną. Nie wiem czy jest lepiej. Po całości poleciałem Dust'em aby go trochę przykurzyć. Brudzenie to jest jednak coś, co mi bardzo słabo wychodzi. No ale to będę trenował już na innych modelach. Jak tylko przyjdzie pigment do posrebrzenia gąsek, to zakładam mu kapucie. No chyba, że jeszcze coś na tym etapie można wykonać?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: KFS-miniatures »

no cały czas kropki kropeczki rzucają sie w oczy. serio idziałes na jakims pojeżdzie który nawet po błocie jeździł taką kontrastową biedronke?

generalnie montuj cuzamen do kupy
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: konrad_dzik »

Abstrachując od tego czy splashe są najlepsze na poczatek, gdyż nie najłatwiej je się kontroluje ciapając prosto z butelki, a tym bardziej spryskiwane z aerografu, jeżeli chce się uzyskać delikatne błoto, to już kiepski pomysł. Niezmiene do takiego delikatnego błota najlepsza mieszanka emalii np. Tamiyi z pigmentem, dość solidnie rozcieńczona i strzepywana z pędzla wykałaczką, chyba najprostsze do ogarnięcia i kontrolowania.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: Spotter »

Wiem, wygląda to niefajnie. Też nie jestem z tego zadowolony. To jest etap który wymaga u mnie najwięcej pracy. Ale to już przy okazji następnego modelu. Może na warsztatach coś podłapię. Muszę się zastanowić z jakim modelem jechać. Może jakąś tanią Tamkę albo Italkę zrobię z pudła by potrenować malunki i syfienie?!
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: Spotter »

No dobra, kółka i gąski zamocowane. Coś jeszcze z nim robimy żeby dopieścić, czy to już w zasadzie koniec? Jakiś pomysł/podpowiedź jak wykończyć to wnętrze przy ławeczce?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: bohdan »

bardzo mi się podoba :)
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: KFS-miniatures »

Spotter pisze:Coś jeszcze z nim robimy żeby dopieścić, czy to już w zasadzie koniec?
sam musisz ocenic czy skonczyłes, czy chcesz cos jeszcze robic przy modelu. bo robic zawsze cos jeszcze mozna. wypadało by też zrobic jakies niechujowe zdjecia - to była by bardzo miła odmiana
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: Korowiow »

Spotter pisze:... Jakiś pomysł/podpowiedź jak wykończyć to wnętrze przy ławeczce?

GOŁYCH BABÓW PONAWIESZAJ :banana:
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: Spotter »

W sumie to wnętrze muszę jakoś jeszcze zrobić, ale to delikatnie no i może jakoś koła przytłumić, bo mi się za czyste wydają w porównaniu do reszty. I tutaj się kłaniam z prośbą o jakieś podpowiedzi. Reszta - dla mnie wydaje się być ok. Taki mi się podoba. Ale moje niedoświadczone oko może to niewłaściwie odbierać :)

A co do zdjęć, to mogłyby być bardziej chujowe! Póki co nic więcej z tego nie wyciągne. Może na warsztatach ktoś mi wytłumaczy co poprawić poza oświetleniem, które prędko się nie poprawi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotter”