[G] Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Lista kategorii: Pojazdy wojskowe Pojazdy wojskowe - Galerie

Moderator: Spotter

Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

[G] Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: Spotter »

No i przyszedł czas na pierwszą moją galerię na tym zaszczanym forum :D Na początek słowa podziękowania dla Kamila Feliksa Sztarbały, bo gdyby nie on to poniższy model wyglądałby... nie wyglądałby 8-) Także KFS - wielkie dzięki :piwo: Nie ukrywam, że przy następnych modelach również liczę na twoją pomoc. No dobra, koniec tego pieprzenia. Poniżej model na zdjęciach, tych samych co w warsztacie. Więc piszcie swoje ochy i achy 8-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: [G] Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: bohdan »

Jestem na tak. Bardzo na tak. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Im dalej w detale tym lepiej. Sczeźnij!
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: [G] Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: Krocionorzec »

Ochy i achy! Oponki mnie się bardzo podobają, podpatruję do późniejszego wykorzystania.
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: [G] Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: KFS-miniatures »

pytanie zasadnicze - czy jestes raczej zadowolony z tego, co uzyskałes, czy twoje poczucie estetyki zostało zgwałcone? bo róznice miedzy tym a poprzednim skonczonym modelem chyba dostrzegasz - szczególnie jesli idzie o ilość i intensywnośc wszelakich efektów wykonczeniowych
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: [G] Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: cooper69 »

A już Go prawie miałem, a teraz znowu spierdolił...

Chyba muszę jakiś kordzik wziońść i mu cymerdesa ukochanego oznaczyć :mrgreen:

Szczeźnij potworo!
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 1119
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 21:54

Re: [G] Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: grzegorz75 »

Myślę , że ten a poprzedni to zderzenie kultur . I jeszcze jedno : zamiast dyskutować i pierdolić , słuchałeś co się do Ciebie mówi i starałęś się przełożyć to na robote . To się niezwykle rzadko zdarza . Mało tego - praktycznie słuchałeś i pytałeś jednej osoby co nie wprowadzało burdelu i dziesięciu różnych współporad .

Pluszapolski malowanie dla kamiluniunieczka , bo pokazał luckomtfaż ...

Brawo hataka !
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: [G] Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: Spotter »

KFS-miniatures pisze:pytanie zasadnicze - czy jestes raczej zadowolony z tego, co uzyskałes, czy twoje poczucie estetyki zostało zgwałcone? bo róznice miedzy tym a poprzednim skonczonym modelem chyba dostrzegasz - szczególnie jesli idzie o ilość i intensywnośc wszelakich efektów wykonczeniowych
Jestem zdecydowanie zadowolony. Gdyby moje poczucie estetyki zostało zgwałcone, to bym tak Cię nie wychwalał na początku :D Różnica jest przeogromna. Dla mnie to skok nad przepaścią.
grzegorz75 pisze: I jeszcze jedno : zamiast dyskutować i pierdolić , słuchałeś co się do Ciebie mówi i starałęś się przełożyć to na robote . To się niezwykle rzadko zdarza . Mało tego - praktycznie słuchałeś i pytałeś jednej osoby co nie wprowadzało burdelu i dziesięciu różnych współporad .
Widzisz Grzesiu, nie spodziewałeś się tego po mnie, co? :lol: A co do słuchania jednej osoby, to wiesz, jest takie powiedzenie: "Gdzie kucharek sześć... tam modeli brak". A że jeszcze ta jedna osoba mówiła do rzeczy, nie pierdoliła głupot i dawała jasne i zrozumiałem komendy, to jak się nie słuchać? Tylko idiota by robił po swojemu!
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: [G] Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: tankmania »

Gdyby nie aerograf od Grzesia to byś chuja zrobil nie model.
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: [G] Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Jeździłbym takim.
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: [G] Sd. Kfz. 7/2 Flak 37 Dragon 1/35

Post autor: Spotter »

tankmania pisze:Gdyby nie aerograf od Grzesia to byś chuja zrobil nie model.
Takiego wała! Też dałbym radę! Poprostu bym sobie takiego kupił :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotter”