[G] 7,5cm PaK 40/4 RSO / Dragon 1:35

Lista kategorii: Pojazdy wojskowe Pojazdy wojskowe - Galerie

Moderator: Spotter

Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

[G] 7,5cm PaK 40/4 RSO / Dragon 1:35

Post autor: Spotter »

No i w końcu galeria. Szkrabik zakupiony kompletnie przez przypadek w zeszłym roku w Łodzi w trakcie warsztatów, bo zapomniałem dwóch ramek od innego modelu i nie byłem w stanie nad czym pracować. W między czasie ukończyłem Pz. III oraz Valentynę, więc trochę musiał poczekać na swój finisz. Ale mam nadzieję, że warto było.

Po raz pierwszy odważyłem się na więcej w brudzeniu. Nie chciałem kurzyć, chciałem zostawić efekt suchego błota. Użyłem kilku nowych specyfików od AK oraz splashe i gotowe błoto od Mig'a majoneza. Oraz baaaaardzo dużo WS'a, aby uzyskać efekt jaki chciałem. No dobra, można się pastwić.

Warsztat

Aha, panie Gała - mam nadzieję, że teraz kolor ci się bardziej podoba i jest bardziej dunkelgelb niż był w trakcie malowania 8-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Warsztat znajduje się TUTAJ
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2552
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [G-2020] 7,5cm PaK 40/4 RSO / Dragon 1:35

Post autor: Szydercza Gała »

TAK.
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: [G-2020] 7,5cm PaK 40/4 RSO / Dragon 1:35

Post autor: Krocionorzec »

Ładnieś to Spotter wymalował. Ze smakiem, w sensie akuratności ubrzydzenia. Zgrabniutko.
Obrazek
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: [G-2020] 7,5cm PaK 40/4 RSO / Dragon 1:35

Post autor: Spotter »

A dziękuję bardzo. Z każdym modelem staram się co nieco poprawić w ich wykonaniu. Tak jak póki co Pz. III uważałem za najlepiej wybrzydzoną, tak stwierdzam że ten mi się bardziej podoba. I zapewne z każdym kolejnym modelem tak będzie. Gorzej jak nie, bo to oznaczać będzie że się w miejscu zatrzymałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotter”