[G] Sexton II - Dragon 1:35

Lista kategorii: Galerie konkursowe Kategoria Czołgi (... i inne pojazdy wojskowe) Pojazdy wojskowe Pojazdy wojskowe - Galerie

Moderator: Spotter

Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

[G] Sexton II - Dragon 1:35

Post autor: Spotter »

W końcu doczekał się końca prac i galerii. Poniższy model przedstawia pojazd o nazwie własnej "Łańcut" z 1DPanc. Pojazd ten trafił do naszych w ramach uzupełnień strat i o ile mi wiadomo, dotrwał do końca wojny. Zdjęcia oryginału są tylko dwa, z czego jedno prezentowane poniżej (drugie gdzieś mi wcięło). Mój model przedstawia pojazd gdzieś z okresu między wykonaniem obydwu zdjęć, dlatego nie wszystkie widoczne elementy na zdjęciach są odzwierciedlone w miniaturze.

Chciałbym tutaj przede wszystkim podziękować Rafałowi vel Cooper za pomoc. Pomimo pewnej różnicy zdań i wymianie argumentów, to bez jego wiedzy którą się ze mną podzielił, ten model zapewne miałby masę baboli historycznych. Także Imperatorze :piwo: się należy.

Sam model to wypust Dragona, którego cholernie (w tym przypadku) przeklinałem. Masa baboli, masa niedopasowania i generalnie nie ma to nic wspólnego z wysoką jakością Dragonów, którą znamy przy niemieckich pojazdach. Z dodatków to Friule (tez podziękowania dla Rafała, bo mi swoje odsprzedał) i drobne dodatki widoczne na pojeździe z zestawów Miniart'a, metalowa lufa od Aber'a oraz antena od RB Model. Po więcej szczegółów zapraszam do swojego warsztatu.

Zapraszam do oglądania i komentowania.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Konrad

Re: [G] Sexton II - Dragon 1:35

Post autor: Konrad »

TAK.
Thalgonis
Posty: 2106
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: [G] Sexton II - Dragon 1:35

Post autor: Thalgonis »

Jak zwykle u Ciebie zarąbiście :D
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Chudyhunter
Najwyższy Prezydent KMSA
Najwyższy Prezydent KMSA
Posty: 460
Rejestracja: wt 17 gru 2019, 11:01

Re: [G] Sexton II - Dragon 1:35

Post autor: Chudyhunter »

Brawo! Elegancko! :D
TAK!!!
Obrazek
FraSem
Posty: 155
Rejestracja: ndz 27 wrz 2020, 18:31

Re: [G] Sexton II - Dragon 1:35

Post autor: FraSem »

Zauważyłem, że jest tu taka tradycja, żeby napisać "TAK" jak się coś podoba.

TAK!
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [G] Sexton II - Dragon 1:35

Post autor: Szydercza Gała »

TAK
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Rafał B
Posty: 1701
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: [G] Sexton II - Dragon 1:35

Post autor: Rafał B »

Nooo, fajne.
...może do malowania figurki miałbym jakieś zastrzeżenia ale ponieważ sam mam z nimi poważny problem, to nie mam pytań :lol:
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: [G] Sexton II - Dragon 1:35

Post autor: Spotter »

Dzięki chopy!
Rafał B pisze: wt 13 lip 2021, 08:20może do malowania figurki miałbym jakieś zastrzeżenia
No ja też mam :lol: Ale i tak jest lepiej niż kiedyś. Z każdą figurką mam wrażenie że zaczynam rozumieć o co chodzi. Znaczy wydaje mi się, a to wielka różnica :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotter”