IS-2, Tamiya, 1:48

Lista kategorii: Jožin z bažin Warsztaty Pojazdy wojskowe Pojazdy wojskowe - Warsztaty

Moderator: Szydercza Gała

levee

Re: IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: levee »

No to teoretycznie masz jeszcze 6 lub 7 w puli :piwo:
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: Szydercza Gała »

Za duże ryzyko, nie warto :lol:
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Rafał B
Posty: 1701
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: Rafał B »

levee pisze: pt 19 lis 2021, 20:24 Ale z kolegą Rafałem By to tak właśnie jest, trzeba mieć twardom skure na dupie - inaczej tylko płacz, użalanie i kolaps nerwowy
:lol:
:lol: no tom się ubawił :lol:
levee pisze: pt 19 lis 2021, 19:39prawie szach-mat - co prawda nie w galerii, ale już po malowaniu :D
Wcześniej nie komentowałem, bo były tylko zdjęcia z warsztatu, gdzie widać było jeszcze np nie pomalowane zbiorniki.
Założyłem więc (błędnie jak widać), że to jeszcze nie koniec prac i będą jakieś poprawki, a tu tymczasem prawie galeria :lol:
Z jednej strony tylko MLT pozostaje, z drugiej jednak, na Rubina się nadaje 8-)
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: Szydercza Gała »

Rafał B pisze: sob 20 lis 2021, 00:47 Z jednej strony tylko MLT pozostaje, z drugiej jednak, na Rubina się nadaje 8-)
I tak oto, po raz kolejny, kolega Rafał Be zdruzgotał czyjeś sny o potENdze :cry: Chyba jednak CZa mi statki lepić juSZ do końca świata, do czogUF brak mi kFalifikacji.....

:lol: :lol: :lol:

Kolego Rafale :piwo:

PS: Bo Polska to fajny kraj do mieszkania i ogólnie życia. Nie ma do czego sie przyczepić. Tylko ludzie jacyś pojebani, o rządzących nie wspominając.

PS 2: To prawda....
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Rafał B
Posty: 1701
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: Rafał B »

Szydercza Gała pisze: sob 20 lis 2021, 02:35 I tak oto, po raz kolejny, kolega Rafał Be zdruzgotał czyjeś sny o potENdze :cry:
Oj tam oj tam, chłopaki nie płaczą :lol:
Szydercza Gała pisze: sob 20 lis 2021, 02:35 Kolego Rafale :piwo:

PS: Bo Polska to fajny kraj do mieszkania i ogólnie życia. Nie ma do czego sie przyczepić. Tylko ludzie jacyś pojebani, o rządzących nie wspominając.
Spotter chyba pluje sobie teraz w brodę 8-)
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: Szydercza Gała »

A poważnie odpowiadając, to gdybyś się był odezwał wcześniej, podobnie jak kolega Levee z tym uchwytem na dupsku, to bym przerobił, teraz to by już było bez sensu, za leniwy jestem :lol:
Zakładam jednak że teraz na pozostałych projektowych warsztatach się zagotowało :lol: Teraz kiedy wiadomo już że mój jUzeF został gruntownie spierdolony, droga do krasnali i HFały stała się prostszą :D
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Rafał B
Posty: 1701
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: Rafał B »

Tradycja nakazuje poczekać z takim spostrzeżeniami do galerii, jednak nie wytrzymałem i postanowiłem napisać wcześniej :lol:

A na poważnie, to:
Rafał B pisze: sob 20 lis 2021, 00:47 ... nie komentowałem, bo były tylko zdjęcia z warsztatu, gdzie widać było jeszcze np nie pomalowane zbiorniki.
Założyłem więc (błędnie jak widać), że to jeszcze nie koniec prac i będą jakieś poprawki...
...choćby tego uchwytu na tylnej klapie, no ale skoro jak sam piszesz:
Szydercza Gała pisze: pt 19 lis 2021, 20:26 ... nie mam żadnego ciśnienia merytorycznego, na dupie też zostawiłem tego cosia imitującego uchwyt. Ćwiczę sobie malowanie dużych modeli, resztą jest bez znaczenia.
...to nie było tematu ;)
levee

Re: IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: levee »

Szydercza Gała pisze: sob 20 lis 2021, 12:11 Teraz kiedy wiadomo już że mój jUzeF został gruntownie spierdolony, droga do krasnali i HFały stała się prostszą :D
Nie każdy jest kierowany takimi niskimi, zwierzencymi wrencz, pobudkami. Ja na przykład odczuje satysfakcje w stylu szadenfrojde jak na Wielkim Tronie KMSA zasiońdzie Mariusz zwany Chudym Hunterem, a dotychczasowy uzurpator skończy szlochając w rynsztoku. HAHAHAHAHA KIRCHHOOOOLLLMMMM~!
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: Szydercza Gała »

TAK
KIRCHOOOOLLLLLLLMMM!!!!!!!!!!
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: Spotter »

Rafał B pisze: sob 20 lis 2021, 12:00 Spotter chyba pluje sobie teraz w brodę 8-)
Nie, czemu? Za każdym razem gdy jest to powtarzane, utwierdzam się w przekonaniu, że miałem rację. Jeden osobnik, zapewne kompletnie nie rozumiejąc sensu wypowiedzi ani zawartej w niej ironii, myśląc że robi sobie żart to zacytował, a reszta osobników bezmyślnie to powiela, nie zdając sobie sprawy z tego jak bardzo potwierdzają prawdziwość tego stwierdzenia :piwo:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szydercza Gała”