[G] Ting Yuen, Bronco, 1:350

Lista kategorii: Okręty Okręty - Galerie

Moderator: Szydercza Gała

Awatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:55
Lokalizacja: na południe od Warszawy
Kontakt:

Re: [G] Ting Yuen, Bronco, 1:350

Post autor: Tomasz Mańkowski »

Szydercza Gała pisze: śr 11 maja 2022, 08:19 od razu widać że kolega nie z nad morza ...
fakt, wieśniak jestem, i do sadzawki mi bliżej niż do morza :-P

A swoją drogą, to już na poważnie, nie przypuszczałem że te zielone syfy, glony ect. tak mocno trzymają się ruchomych części - no bo w końcu śruba chyba ruchoma jest ?? (mniej lub bardziej :-) :-) :-) )
No i jeszcze jedno pytanie - gwoli ciekawości - czy te wszystkie glony ect. różnią się w zależności od tego gdzie taka łajba pływa?
W sensie, że "glony z mórz południowych" są np. dłuższe czy bardziej zielone/brązowe nich te ze strefy umiarkowanej, a jakiejś Arktyce nie wspominając?
Szydercza Gała pisze: śr 11 maja 2022, 08:19 No i w sumie z sadzawki większy pożytek niż z kaczki, będzie się gdzie zmoczyć jak przyjdą upały, także dzięki :D
No kaczkę na obiad można upiec, w buraczkach - tak jak to było w popularnym dziecięcym wierszyku :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2552
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [G] Ting Yuen, Bronco, 1:350

Post autor: Szydercza Gała »

Odpowiadając poważnie na Twoje pytanie, botanicznie na pewno się różnią, natomiast w wyglądzie jest to mniej więcej to samo. Inne jest równiez tempo przyrostu, w ciepłych wodach wąsy rosną szybciej. Na tej fotce którą dałem zabawnie to wygląda, po kadłub jest juz umyty myjką ciśnieniową, dlatego nie ma na nim glonów, natomiast śruba z jakiegoś powodu nadal zalepiona. Wodne żyjątka są w stanie zagospodarować każdą przestrzeń :D
Co do ruchomości, to na tym chińskim wynalazku śruby raz stały raz pracowały, w zależności czy były piniondze na pływanie. Ten ze zdjęcia zaś to frachtowiec pływający w trampingu, a więc wiadomo, nie płynie nie robi piniendzy, co jest oczywiście absolutnie naganne i niedopuszczalne :lol:
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Awatar użytkownika
Marek Cz.
Posty: 378
Rejestracja: czw 24 sty 2013, 14:30
Lokalizacja: Toruń

Re: [G] Ting Yuen, Bronco, 1:350

Post autor: Marek Cz. »

Szydercza Gała pisze: czw 12 maja 2022, 14:20 ... nadal zalepiona. Wodne żyjątka są w stanie zagospodarować każdą przestrzeń :D
A ludzie spłukują żyjątka z tej przestrzeni 🥺

Jestem stałym obserwatorem Twojej stoczni a ten model jest moim ulubionym. Wszystko mi się podoba 😄
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2552
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [G] Ting Yuen, Bronco, 1:350

Post autor: Szydercza Gała »

Bo ludzie sOM ŹLI :lol:
Bo teraz Marku wracam do tego co lubię najbardziej, czyli maszkaronów wszelakich i leje ciepłym moczem na ladniutkie statki co się ludkom podobajom. Następny będzie jeszcze brzydszy :lol:
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szydercza Gała”