[G] IS-2, Tamiya, 1:48

Lista kategorii: Jožin z bažin Galerie Pojazdy wojskowe Pojazdy wojskowe - Galerie

Moderator: Szydercza Gała

Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: [G] IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: fragles »

Szydercza Gała pisze: sob 06 sie 2022, 22:09 Z taką ciszą w galerii ze swoich pełzakow to zawsze mam problem,...
A czyja to wina? Nie prowokujesz Kolegów kątrowersjami, to i nie masz poważnych wpisów, tylko jakieś gównoburze o kolorek poctawki. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [G] IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: Szydercza Gała »

Może to i racja, jakbym na przykład zrobił scenkę w której ksiONC śFięci im lufę tej 122 CZymajONc kubek z samogonem...
Myślę że taka galeria cieszyłaby się powodzeniem :lol:
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Rafał B
Posty: 1701
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: [G] IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: Rafał B »

Szydercza Gała pisze: sob 06 sie 2022, 22:09 Z taką ciszą w galerii ze swoich pełzakow to zawsze mam problem...
Wiesz, pomijając fakt, że na tym forum jest niewielu użytkowników, więc i wpisów jak na lekarstwo, to wydaje mi się, że ludziom zwyczajnie pisać już się nie chce. No bo ileż można pisać ochów i achów, zwłaszcza gdy zna się czyjeś prace i widzi, że model jest na poziomie... nawet jeśli model chwilowo prezentuje nieco słabszy niż zwykle. Co innego, gdyby faktycznie było słabo, to wówczas bardzo chętnie się to wytknie, ale dopiero w galerii :lol:
Jedyne miejsce, gdzie jeszcze jest jakieś modelarskie "życie", to Modelwork, bo nawet PWM obecnie nieźle dołuje. Tam nawet gdy model jest na dobrym poziomie, ciężko czasem o więcej, jak 2-3 (jakiekolwiek) wpisy i pomijam już zupełnie fakt, że PWM głównie lotnictwem stoi, ale i nawet fajnie wykonane samoloty czasem dobrych komentarzy doczekać się nie mogą. O pancerce, to nawet nie wspominam, bo to w ogóle uważam leży.
Wszystko (o czym wiesz) za sprawą tego, że całe życie modelarskie na fejsa uciekło.
Wracając jednak jeszcze na chwilę do MW, to zauważ, że w wątku ze swym Isem trochę tych wpisów jednak masz, więc ciesz się, że są jeszcze miejsca, gdzie ludzie to obserwują i potrafią (komentarzem) docenić.

Tak więc nie przejmowałbym się brakiem (tutaj) wpisów, bo taka już kolej rzeczy. Robiłbym swoje, skoro mówisz/piszesz, że sklejać wciąż Ci się chce i prezentuj nam kolejne te swoje ulepy :lol: a my już je odpowiednio skomentujemy, lub nie ;)
Szydercza Gała pisze: ndz 07 sie 2022, 09:40 Może to i racja, jakbym na przykład zrobił scenkę w której ksiONC śFięci im lufę tej 122 CZymajONc kubek z samogonem...
Myślę że taka galeria cieszyłaby się powodzeniem :lol:
...zatem wiesz w czym problem, przemodeluj więc scenkę 8-)
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [G] IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: Szydercza Gała »

No na Ciebie przede wszystkim liczyłem. Że szekle złe to już wiem, ale że to właśnie jest już galeria, więc oczekiwałem listy liczącej kilkanaście przynajmniej punktów :lol:
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Rafał B
Posty: 1701
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: [G] IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: Rafał B »

Szydercza Gała pisze: ndz 07 sie 2022, 13:22 Że szekle złe to już wiem...
Nie szekle, a ich mocowania, a konstrukcji Isa nie znam, bo nie miałem większej potrzeby zgłębiać, więc listy nie będzie :D
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [G] IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: Szydercza Gała »

:cry:
Jak żyć????
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Konrad

Re: [G] IS-2, Tamiya, 1:48

Post autor: Konrad »

Jak to jak. Dużo wutki trzeba pic.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szydercza Gała”