Zrzutka na serwer i domenę

Obwieszczenia, uwagi, wnioski, skargi
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Zrzutka na serwer i domenę

Post autor: Spotter »

Panowie (i Panie, jeżeli jakiekolwiek tutaj są),

Kończy się okres opłacenia abonamentu za serwer oraz domenę naszej strony i forum. Na początku czerwca trzeba to opłacić, bo inaczej wygaszą nam światło i Scalefun będzie już tylko wspomnieniem. Dotychczas było to opłacane, dobrowolnie, przez jednego z nas, na czym my wszyscy korzystaliśmy. Ale od tego roku trzeba wziąć odpowiedzialność za siebie, dlatego ogłaszam zrzutkę. Kwota niewygórowana, bo po 10,- pln od osoby (jak ktoś chce więcej, nie zabraniam). Wpłaty od 15 osób pozwolą pokryć koszty serwera i domeny.
Ale oczywiście zachęcam do wpłaty każdego i nie sugerowania się ilością 15 osób. Nadwyżka jest księgowana i gdy zajdzie taka potrzeba, odpowiednio wydatkowana. Np. w zeszłym roku była dopłata do warsztatów w Łodzi, bo nie uzbierała się odpowiednia liczba osób. Z tych też pieniędzy opłacane będą zapewne koszta związane ze stolikiem w Bytomiu, czyli słynne krówki, nagroda itp.

Wpłaty proszę dokonywać na poniższy rachunek:
31 1050 1764 1000 0092 0908 3758
Tytułem: zrzutka na Scalefun

Wpłaty są dobrowolne oraz anonimowe, aby nie narażać osób, które się nie zdecydują na wpłaty, na krzywe spojrzenia kolegów. Bardzo proszę wpłat dokonywać możliwie jak najszybciej. Ale też nie wyznaczam terminu końcowego. W każdej chwili osoby chętne mogą nas wspomóc drobną wpłatą.
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Zrzutka na serwer i domenę

Post autor: cooper69 »

Na każdym zebraniu ktoś musi być pierwszy :D
Thalgonis
Posty: 2106
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: Zrzutka na serwer i domenę

Post autor: Thalgonis »

Radek, to Twoje konto? Bo bank ma swoje wymogi i trza podać nejma odbiorcy :-)
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: Zrzutka na serwer i domenę

Post autor: Szydercza Gała »

Daj swojego albo scalefuniwego PayPal a to zaleje niepomiente ojropiniondze. Możesz mi privem wysłać jak się wstydasz.
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Zrzutka na serwer i domenę

Post autor: Spotter »

Sorki, zapomniałem dodać odbiorcę: Radosław Idaszak. Adres nie jest wymagany. Wpiszcie Gdańsk i będzie ok.
Paypal’a nje mam, ale może Revolut? Masz panie Gała? Szybko i za free można kasiorkę przerzucać. Jak nie masz, podaj mi na pw swojego mail’a, to ci prześlę zaproszenie. Dostaniesz kartę za free.
Thalgonis
Posty: 2106
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: Zrzutka na serwer i domenę

Post autor: Thalgonis »

Od kiedy brytole wylazły z unii to ten revolut jest do dupy... Każą sobie przysyłać skany dowodów osobistych jeżeli chcę kontynuować posiadanie konta... No, ale Gała jest zagranicOM, to jemy to majta :D
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Zrzutka na serwer i domenę

Post autor: Spotter »

Od początku trzeba było potwierdzić swoją tożsamość. Wymogi UE. Poza tym Polska zostaje przeniesiona pod oddział na Litwie, żeby być w kraju UE. Z tego co wiem, to szykują się właśnie na Litwie do przekształcenia się w Bank a nie tylko być platformą walutową.
Thalgonis
Posty: 2106
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: Zrzutka na serwer i domenę

Post autor: Thalgonis »

Ale ja miałem tę kartę, bo potwierdziłem to jeszcze w zeszłym roku, jak zakładałem u nich konto. Ale od kiedy wyszli z unii żądają ode mnie kolejnego dowodu tożsamości. Nie chce mi się słać wszędzie swoich danych osobowych :-)
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Zrzutka na serwer i domenę

Post autor: Spotter »

A ode mnie nie żądają. Wszystko działa cacy. Widać jakiś podejrzany im się wydałeś :lol:
Ale robi się nam off-top :!:
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: Zrzutka na serwer i domenę

Post autor: Szydercza Gała »

IMPERATORZE Ty na pewno jesteś człowiekiem światowym, podaj mi sFojego PayPal'a, przeleje Tobie a Ty dasz temu zacofanemu łosiowi przy jakiejś okazji. Może być?
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat”