Le tracteur combat czyli Trup

Moderator: cooper69

Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: Le tracteur combat czyli Trup

Post autor: Korowiow »

Ja bym napisał ale ja się nie znam na samolotach. Mam nadzieję, że pomogłem.
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Le tracteur combat czyli Trup

Post autor: cooper69 »

Korowiow pisze:Ja bym napisał ale ja się nie znam na samolotach. Mam nadzieję, że pomogłem.
Przeca to tramwaj tylko mu złomiarze pantograf zajumali, a na tramwajach ty się wyznajesz.
Nie wykrecisz sie.
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: Le tracteur combat czyli Trup

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Ja ogólnie sie zapisałem na te forum bo słyszałem że można pogadać o hip hopie i świnkach :banana:
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: Le tracteur combat czyli Trup

Post autor: Ojciec Dyrektor »

a i o tomb rajder.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Le tracteur combat czyli Trup

Post autor: tankmania »

cooper69 pisze:Naprawdę taki chujowy, że nawet pies Panzera nie chce nic napisać :?
Wnętrze naprawdę, a zewnętrze na razie nie wróży...

cooper69 pisze: Słucham sugestyj co mam rabotać dalej
Nie żebym wiedział, ale co chcesz zrobić?

Pokaż z ciekawości jakiś model Trupa który Ci się podoba.
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Le tracteur combat czyli Trup

Post autor: cooper69 »

tankmania pisze:Pokaż z ciekawości jakiś model Trupa który Ci się podoba.
Podglądam ten z Wheatering Magazine

Obrazek

Warsztat Grześka i zdjęcia FT Kondzika i Ukiego (u niego niestety mało zdjęć znalazłem)
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: Le tracteur combat czyli Trup

Post autor: Korowiow »

Uki to jest taki hujek co się wiedzo nie dzieli. To i nie dziwota że mało zdjęć znalazłeś - Poznaniak, kurwa.
Robert O.
Posty: 365
Rejestracja: ndz 25 maja 2014, 21:53

Re: Le tracteur combat czyli Trup

Post autor: Robert O. »

Korowiow pisze: Poznaniak, kurwa.
może ma domieszkę krwi krakowskiej ;)
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Le tracteur combat czyli Trup

Post autor: tankmania »

cooper69 pisze: Podglądam ten z Wheatering Magazine
Sądząc po tym co zrobiłeś z wnętrzem trochę z motyką na słońce się wybrałeś.

Tylko w kwestii kompozycji, model jest strasznie stłumiony i moim zdaniem żeby nie był martwy musi być mocno wycieniowany jak u Yantoma jesli chcesz taki klimat. Ale tam jest duzo zabiegów które sądząc po wnętrzu będziesz musiał, albo poprawiać, albo zrobić i olać mówiąc "nastepny będzie lepszy"

Trzeba było uczyć się budować koloru zaczynając od jednokolorowgo i bardziej przyjaznego do malowania. Trup ma bryłę fajną, ale ma dodatki po bokach i z tyłu które zmieniają po przyklejeniu koncepcję światła i cienia na bryle.

Ja bym zaczął od jakiegoś zielonego ruskiego kanciaka typu su/isu.
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Le tracteur combat czyli Trup

Post autor: cooper69 »

Dziękuję za krytykę. W końcu tak miało być.
tankmania pisze: Sądząc po tym co zrobiłeś z wnętrzem trochę z motyką na słońce się wybrałeś.
Na początku założyłem, że nie chcę wnętrza zmasakrować młotkowaniem i mocnym uświnieniem. Wymyśliłem sobie, że Polacy otrzymując używane egzemplarze jednak dostali rozkaz wyszorowania i odświerzenia co nie co egzemplarzy. Szczególnie wewnątrz.
Na pewno mogłem zrobić to lepiej i mam nadzieję, że się nauczę.
Odzewu po zdjęciach nie było żadnego więc opierając się na logice i uwzględniając moje małe doświadczenie (5-ty model) założyłem, że jest znośnie.
tankmania pisze:Tylko w kwestii kompozycji, model jest strasznie stłumiony i moim zdaniem żeby nie był martwy musi być mocno wycieniowany jak u Yantoma jesli chcesz taki klimat. Ale tam jest duzo zabiegów które sądząc po wnętrzu będziesz musiał, albo poprawiać, albo zrobić i olać mówiąc "nastepny będzie lepszy"

Trzeba było uczyć się budować koloru zaczynając od jednokolorowgo i bardziej przyjaznego do malowania. Trup ma bryłę fajną, ale ma dodatki po bokach i z tyłu które zmieniają po przyklejeniu koncepcję światła i cienia na bryle.

Ja bym zaczął od jakiegoś zielonego ruskiego kanciaka typu su/isu.
U Grześka na pewno marmurek jest bardziej zauważalny niż u mnie chociaż starałem się go powtórzyć. Wciąż muszę walczyć z "wewnętrznym niemcem" czyli ma być pomalowane/zrobione równo i porządnie :)
Na żadnym z modeli nie widziałem za to rozjaśnianych specjalnie płaszczyzn. No ale może oko mam kaprawe.
Spróbuję go jednak jakoś jeszcze pocieniować, wyraźniej zmarmurkować i uwzględnić przy tym zacienione miejsca.

PS. Ruskich nie będzie bo mam na ich tfórczość alergię - mam teraz okres wyparcia. Trochę kanciaków znajdzie się u niemcowni i zachodnich aliantów.

Jeszcze raz dziękuję i będę starał się zaspokoić Waszmości wyrafinowane gusta :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „cooper69”