TKS

Grupowe prace tematyczne
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

TKS

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Niech będzie pochwalony.
Co Wy na to że robimy TeKaeski na dajmy na to 18 września, data kiedy to Edek Romek Orlik spuścił potężny wpierdol ksizęciuniowi raciborskiemu Wiktorowi IV Albrechtowi von Ratiborowi.

Do wygrania będzie dmuchana lalka pameli Anderson a że akurat o takiej maŻe to ja wygram (jakoś się dogadamy z administracjom co NIE? PS jak nie to skasuje kąto i już nie będzie pisal nikt poza gałom co jak wiadomo jest szpiegiem WSZECHAdMIMA ModelworkU! i ma jusz guzik PRINTSKRIN powycierany tak że sprenrzynke pod klawiszem widać.. ;) :roll: :piwo: :piwo: :banana: :banana: :banana: :lajkonik:
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: TKS

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Aha i jeszcze jedna zasada. Regulamin zapis pierwszy uchwalony przez ojca Tadeusza podpisany w imieniu notariusza oraz bezdomnych z Torunia który brzmi tak:

Jak nikt nie napisze w ciągu 5 sekund od wyświetlenia tego posta to w/w uchwalajoncy Ojciec Tadeusz podpisany w imieniu notariusza oraz bezdomnych z Torunia wygrywa kąkurs na ten zajebisty projekt grupowy który zresztom ja wymyśliłem bo jestem tu nie chwaląc się NAJMONDRZEJSZY, bo taki Bohdan na przykład to w łapie może ma moc, ale w guwce to jusz se sami otpowiećcie...
Ostatnio zmieniony ndz 17 cze 2018, 00:19 przez Ojciec Dyrektor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: TKS

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Dobra. Minęło te 5 sekund. Dzienkuje, lalka zostaje u mnie, za wszystko pobrałem automatycznie z waszych kieszeni robiąc wyższe ceny na POGRZEBY a jak wiadomo najmłodsi to już nie JESTESM.Y

Szczensc boże.
OD
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: TKS

Post autor: Krocionorzec »

Kuszące. Cofnąłem zegarek i piszę te słowa przed tym jak pisałeś posta, więc nie nadymaj Pameli jeszcze. Myślę.
Obrazek
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: TKS

Post autor: cooper69 »

Wiesz... chyba bym dołączył do zabawy.
Muszę tylko model zakupić.
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: TKS

Post autor: fragles »

To jest nieućciwe.
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: TKS

Post autor: fragles »

Niech lale wygra najlepszy.
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: TKS

Post autor: potez »

a ktury najlepszy?
tak, jestem #ponurymodelaż
levee

Re: TKS

Post autor: levee »

potez pisze:a ktury najlepszy?
Ojciec Dyrektor, czytaj tekst, a nie tylko obrazki oglondasz
fragles pisze:Niech lale wygra najlepszy.
Za ciongłe przeszcepianie konfliktów z innych forów na to forum kolega fragles uda sie na kolejny urlop od forum, tym razem na 7 minut
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: TKS

Post autor: fragles »

levee pisze:Za ciongłe przeszcepianie konfliktów z innych forów na to forum kolega fragles uda sie na kolejny urlop od forum, tym razem na 7 minut
Już poszłem.
Ja sie poprawie. Dajcie szanse.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty zbiorowe”