[W] Konigsberg 1940 (Flyhawk, 1:700)

Lista kategorii: Okręty Okręty - Warsztaty

Moderator: Thalgonis

Thalgonis
Posty: 2105
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

[W] Konigsberg 1940 (Flyhawk, 1:700)

Post autor: Thalgonis »

Ponieważ to forum okrętami stoi to korci mnie żeby zacząć dłubać... Bardzo fajny warsztat zrobił Rhayader u KFSa - mam z czego zrzynać ;-)

Obrazek

Pytanie tylko czy Admiralicja pozwoli mi zrobić go bez blaszek - to wersja zwykła, nie de luxe...
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Chudyhunter
Najwyższy Prezydent KMSA
Najwyższy Prezydent KMSA
Posty: 460
Rejestracja: wt 17 gru 2019, 11:01

Re: [W] Konigsberg 1940 (Flyhawk, 1:700)

Post autor: Chudyhunter »

Thalgonis pisze: sob 25 wrz 2021, 16:50 Pytanie tylko czy Admiralicja pozwoli mi zrobić go bez blaszek - to wersja zwykła, nie de luxe...
Na wykonanie bez blaszek nie ma zgody! Jak chcesz robić bez blach, to dodaj gasienice i zrób z niego czołg, albo skrzydła i zrób z niego samolot :lol: :lol: :lol:

Szkoda, że bez blach, bo z tego co pamiętam, to już działałeś z blachami i zaczynało Ci to wychodzić. No nic, trudno, będzie bez blach, a okręcik całkiem sympatyczny :piwo:
Obrazek
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2552
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [W] Konigsberg 1940 (Flyhawk, 1:700)

Post autor: Szydercza Gała »

700 to nie jest skala bezblaszkowa, chcesz bez blaszek rób 144 albo 350
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Thalgonis
Posty: 2105
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: [W] Konigsberg 1940 (Flyhawk, 1:700)

Post autor: Thalgonis »

Chudyhunter pisze: sob 25 wrz 2021, 16:56
Thalgonis pisze: sob 25 wrz 2021, 16:50 Pytanie tylko czy Admiralicja pozwoli mi zrobić go bez blaszek - to wersja zwykła, nie de luxe...
Na wykonanie bez blaszek nie ma zgody! Jak chcesz robić bez blach, to dodaj gasienice i zrób z niego czołg, albo skrzydła i zrób z niego samolot :lol: :lol: :lol:

Szkoda, że bez blach, bo z tego co pamiętam, to już działałeś z blachami i zaczynało Ci to wychodzić. No nic, trudno, będzie bez blach, a okręcik całkiem sympatyczny :piwo:
Czyli uj :-/ nie pozwalajOM …
Chudy, jedyne blaszki, które dłubałem w 7-setce to relingi przy Prinz Eugenie. A to się nie liczy ;)

PS. Mam jeszcze Scharnhorsta - de lux właśnie - ale patrząc na mikroskopijne elementy blaszkowe w pudle z tym okrętem ogarnia mnie przerażenie :D
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Chudyhunter
Najwyższy Prezydent KMSA
Najwyższy Prezydent KMSA
Posty: 460
Rejestracja: wt 17 gru 2019, 11:01

Re: [W] Konigsberg 1940 (Flyhawk, 1:700)

Post autor: Chudyhunter »

Rób tego, scharnhorst Cię zdusi, walnie o glebę i sponiewiera :lol: Też go mam i tam jest masakryczna ilosc drobnicy. Dodatkowo blachy flyhawka są delikatniejsze niż te z którymi miałeś do tej pory styczność. Oczywiście możesz zrobić scharnhorsta, a to czego nie użyjesz z chęcią przygarnę :mrgreen:
Obrazek
Konrad

Re: [W] Konigsberg 1940 (Flyhawk, 1:700)

Post autor: Konrad »

Co Ty się tych blach tak boisz?
Zgwałciły Cię?
Thalgonis
Posty: 2105
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: [W] Konigsberg 1940 (Flyhawk, 1:700)

Post autor: Thalgonis »

Prawie... Obejrzyj sobie Konradzie jak to to wygląda w tej skali ;-)
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Chudyhunter
Najwyższy Prezydent KMSA
Najwyższy Prezydent KMSA
Posty: 460
Rejestracja: wt 17 gru 2019, 11:01

Re: [W] Konigsberg 1940 (Flyhawk, 1:700)

Post autor: Chudyhunter »

Eeee właśnie otworzyłem sobie tego scharnhorsta i tragedii nie ma. Blach połowę mniej niż przy Fuyuzuki i nie ma wcale takich drobnych elementów :D
Obrazek
Konrad

Re: [W] Konigsberg 1940 (Flyhawk, 1:700)

Post autor: Konrad »

Thalgonis pisze: sob 25 wrz 2021, 19:05 Prawie... Obejrzyj sobie Konradzie jak to to wygląda w tej skali ;-)
No i co, pęset ostrych nie masz czy co? Ja nie wiem dalej w czym jest problem. Najgorzej to się zabrać, potem to już leci. Dawaj i tyle. :piwo:
Thalgonis
Posty: 2105
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: [W] Konigsberg 1940 (Flyhawk, 1:700)

Post autor: Thalgonis »

To może inaczej: robiłeś coś w tej skali z blaszkami? Bo ja próbowałem i MI nie wychodzi... Wiem, że tysiącom innych się udaje, ale to nie moja wina ;-) Praca z blachami przy 1:35 czy też 1:48 (chociażby klamry na narzędzia w pancerce) to kompletnie inna bajka...
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Thalgonis”