ZSU 57-2

Moderator: bondarek

bondarek
Posty: 68
Rejestracja: sob 24 maja 2014, 21:30

Re: ZSU 57-2

Post autor: bondarek »

Tak, że tak.

Poprawiłem kalki, które przysłali z Hobby 2000, wielkie dzięki i szacun dla Nich, bo nawet kasy nie chcieli.
Jakąś podstawkę w wolnej chwili i będzie koniec :-)

Szybkie fotki warsztatowe telefonem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Konrad

Re: ZSU 57-2

Post autor: Konrad »

Trochę jednolity, mogłeś bardziej poszaleć na takiej bryle z malowaniem.
Thalgonis
Posty: 2109
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: ZSU 57-2

Post autor: Thalgonis »

Mi się podoba, ale ja i tak nie umiem lepiej, więc może dlatego :banana: :mrgreen:
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: ZSU 57-2

Post autor: Szydercza Gała »

Thalgonis pisze: pt 16 kwie 2021, 13:05...nie umiem lepiej, więc może dlatego :banana: :mrgreen:
Może zamiast się z tego cieszyć, lepiej się naumieć?

A czołk fajny, choć bardziej po czystej stronie mocy, w stosunku do moich zapatrywań na temat :D Jaki podstawek planujesz ?
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Rafał B
Posty: 1703
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: ZSU 57-2

Post autor: Rafał B »

Szydercza Gała pisze: sob 17 kwie 2021, 10:24Może zamiast się z tego cieszyć, lepiej się naumieć?
Oj tam oj tam, trza cieszyć się z drobnych rzeczy, nawet z tego, że się czegoś nie umi, bo przed nim jeszcze masa radości z nauki płynąca :lol:

Model fajny, podoba mi się, może tylko gdzieniegdzie minimalnie kurzu bym dorzucił ale fakt faktem, nie każdy pojazd musi być uwalony brudem po uszy.
Ten jest powiedziałbym subtelny i w takim też tonie wykonał bym podstawkę.
bondarek
Posty: 68
Rejestracja: sob 24 maja 2014, 21:30

Re: ZSU 57-2

Post autor: bondarek »

Dokładnie taki jest plan bardziej subtelnie, żeby koła było widać 8-)
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: ZSU 57-2

Post autor: Spotter »

Thalgonis pisze: pt 16 kwie 2021, 13:05 Mi się podoba, ale ja i tak nie umiem lepiej, więc może dlatego :banana: :mrgreen:
Tak, tak, już wiemy że nie potrafisz. Przy każdej okazji się pan chwalisz. Skończ waść pan, wstydu oszczędź! Bierz się pan lepiej do roboty i pokaż w końcu, że pan potrafisz!!!

Zaś sam model faktycznie wyszedł trochę monotonnie i jednolicie. Brakuje mu urozmaicenia, różnorodności. Nie mówię o przesadyzmie, ale subtelnych urozmaiceniach, które by znacząco poprawiły jego walory estetyczne.
bondarek
Posty: 68
Rejestracja: sob 24 maja 2014, 21:30

Re: ZSU 57-2

Post autor: bondarek »

Jak zwykle macie rację, ale już mnie tak zmęczył, że nie będę nic robił, a po za tym nie umim 8-) .
Później wrzucę galerię z lepszymi zdjęciami, to może werdykt będzie łaskawszy :roll: .
ODPOWIEDZ

Wróć do „bondarek”