[G] Minazuki1944 - 1/700 Pit Road

Lista kategorii: Okręty Okręty - Galerie

Moderator: Chudyhunter

Awatar użytkownika
Chudyhunter
Najwyższy Prezydent KMSA
Najwyższy Prezydent KMSA
Posty: 460
Rejestracja: wt 17 gru 2019, 11:01

[G] Minazuki1944 - 1/700 Pit Road

Post autor: Chudyhunter »

W końcu udało się skończyć. Wyszło jak wyszłom, ale jestem zadowolony, bo jest postęp. Okręt docelowo będzie osadzony na wodzie, tak więc podstawka na której sie obecnie znajduje posłużyła jedynie do wykonania tych fotek. Skoro już sie tyle napracowałem nad wykonaniem dna, to szkoda byłoby go nie pokazać przed osadzeniem w podstawce :D

Warsztat:
viewtopic.php?f=178&t=2918

Minazuki na wodzie
viewtopic.php?f=178&t=2983&p=59286#p59286

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [G-2020] Minazuki1944 - 1/700 Pit Road

Post autor: Szydercza Gała »

Nie ma sie co rozwodzić nad tym, ZAJEBISTY jest i tyle :D ;)

NAVIGowym kupom robi to:

Obrazek
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: [G-2020] Minazuki1944 - 1/700 Pit Road

Post autor: Spotter »

Wariat, normalnie wariat. Toć to nie większe od palca. Gdyby nie ta zapałka, to nie miałbym pojęcia jakie to małe. Wyszło zajebiście.
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: [G-2020] Minazuki1944 - 1/700 Pit Road

Post autor: cooper69 »

Kusicie obatele.
Tym bardziej, że japońce to moje ulubione okręty.
Szczególnie krążowniki typu Mogami i Takao.
Thalgonis
Posty: 2106
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: [G-2020] Minazuki1944 - 1/700 Pit Road

Post autor: Thalgonis »

Jak to bohdan napisał w innym wątku: wystawiam siebie do adopcji przez Ciebie :mrgreen:
Jest ZARĄBIŚCIE!...

Tak nieśmiało - a grot maszt nie jest troszkę zbananowany? ;)
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Chudyhunter
Najwyższy Prezydent KMSA
Najwyższy Prezydent KMSA
Posty: 460
Rejestracja: wt 17 gru 2019, 11:01

Re: [G-2020] Minazuki1944 - 1/700 Pit Road

Post autor: Chudyhunter »

Dzięki Chopy! :piwo:
Spotter pisze:Wariat, normalnie wariat. Toć to nie większe od palca. Gdyby nie ta zapałka, to nie miałbym pojęcia jakie to małe. Wyszło zajebiście.
Haha dzięki :piwo: w planach jest jeszcze coś w skali 1/2000 i 1/4800, tak więc Minazuki przy nich to będzie wielkie bydle :D
cooper69 pisze:Kusicie obatele.
Tym bardziej, że japońce to moje ulubione okręty.
Szczególnie krążowniki typu Mogami i Takao.
Jakoś nigdy one do m ie nie mówiły. Zawsze wolałem coś z Brytoli i Niemców. Zrobiłem jakiś czas temu Fuso, ale nie do końca do mnie przemówił. Z tym małym pierdkiem wyszło jakoś inaczej. Może przez to że jest mały i całkiem sympatycznie wyszedł nabrałem cholernej ochoty na kolejnego japońca! No ale to w jakiejś odległej przyszłości.

Thalgonis, tak. Może nie tyle banan, co wygiął się delikatnie na łączeniu elementu PE z rurką. Ns żywo jest to niewidoczne, ale na fotkach wyszło. Pominę już fakt, że jak miałem zrobione flaglinki, to go urwałem i musiałem zacząć z nim od zera...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rhayader
Posty: 541
Rejestracja: czw 29 maja 2014, 07:54

Re: [G-2020] Minazuki1944 - 1/700 Pit Road

Post autor: Rhayader »

Fajny, nawet bardzo fajny :piwo:
Jeśli mógłbym, to tak jak @Fragles podjął w jakimś wątku - grube szczudła. Na tak mały model wystarczyłby jeden i to o połowę cieńszy. Ten krzyż na tylnym maszcie, to krzyż sygnalizacyjny. Tam się na końcach ramion lampki się w różnych kolorach paliły, warto pomiziać na kolorowo. radar na maszcie rufowym mial 4 rzędy dipoli - jeden rząd odpadł?
Fajne malowanie. Dobrze, że jasne i wash nie zrobił z wszystkiego jednej szarej, ciemnej plamy. Podoba mi się. :piwo:
Janusz

Galerie
Awatar użytkownika
Chudyhunter
Najwyższy Prezydent KMSA
Najwyższy Prezydent KMSA
Posty: 460
Rejestracja: wt 17 gru 2019, 11:01

Re: [G-2020] Minazuki1944 - 1/700 Pit Road

Post autor: Chudyhunter »

Dzięki Rhayader! :piwo:
Jeśli chodzi o podstawkę, to przyznaje się bez bicia, że mogłaby być lepsza. Trochę ją olałem, bo model i tak wylądował w wodzie. Mimo wszystko, jednak i tak wolę na dwoch nogach. Jakoś jedna donie nie przemawia, ale to owczywiscie kwestia gustu.
Ciekawa sprawa z tym krzyżem. Mógłbyś zaznaczyć na jakiejś fotce o jakie elementy dokładnie chodzi? Zawsze można poprawić.
Z radarem masz oczywiście rację. Powinny być 4 rzędy. Dwa dolne odpadły jeszcze przed wycięciem z ramki. Udało mi się dorobić jeden rząd po małej walce, ale na kolejny już mi nie wystarczyło nerwów. W sumie to teraz zabieram się za marynarzy, to może i zabiorę się za dorobienie tego brakującego rzędu.
Wash i tak go przyciemnił, ale o tyle ile chciałem. Kolory Tamki które użyłem do malowania, zostałydobrze rozjaśnione. Gdyby nie to, to tak jak mówisz, byłaby jedna wielka szara plama.
Jeszcze raz dzięki! :piwo:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rhayader
Posty: 541
Rejestracja: czw 29 maja 2014, 07:54

Re: [G-2020] Minazuki1944 - 1/700 Pit Road

Post autor: Rhayader »

Obrazek
Janusz

Galerie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chudyhunter”