[W] Sherman M4 i M4A3 - 1/35 - Pacyfik - Dragon & Tamka Mix

Moderator: Milke

[W] Sherman M4 i M4A3 - 1/35 - Pacyfik - Dragon & Tamka Mix

Postautor: Milke » wt 17 mar 2020, 22:37

Hej !.

Czasu sporo więc rozpocząłem kolejne dwa projekty. Tym razem będzie Pacyfik. Jutro wrzucę z czego składam i jak mi idzie. Tym czasem pytanie za 100 punktów. Avenger miał dwie strony różne? :D

Obrazek

Obrazek
Milke

Re: [W] Sherman M4 i M4A3 - 1/35 - Pacyfik - Dragon & Tamka

Postautor: cooper69 » wt 17 mar 2020, 23:51

Może tak było. W końcu to improwizowane było.
Awatar użytkownika
cooper69
Site Admin

Postautor: Milke » sob 21 mar 2020, 22:10

To kilka kroków jakie wykonałem do tej pory. Bazą są modele M4A3 od Tamki i M4 Hull Comp. od Dragon. Dokupiłem do tego lufy, blachy od Abera i Edka, i węgierskie gąski ze stali i jakieś anteny ... chyba też Aber.

Plan na M4 mam już konkretny. Będzie Avenger. Myślę cały czas o ciekawej wersji do M4A3 ale narazie szukam fotek. Myślę o "Coed 40” lub coś w klimacie Obrazek

Tylko właśnie widzę że mam problem z górnym włazem dowódcy. Na zdjęciach widać i mój ten z wizjerami, ale na większości te zmienionymi pancerzami na polu walki mają z wizjerami ... FCK

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Milke

Postautor: Milke » wt 24 mar 2020, 20:09

Home Office ma swoje zalety, więc prace idą szybciej. Do tej pory średnio lubiłem samą budowę, ale wkręcam się coraz mocniej. Nawet polubiłem kombinowanie na własną rękę. Kombinuje jak poprawić sprężyny, chwilowo wyszły mi tylko z tego druta (cieńszego miedzianego nie mam a inne się rwą - i nie mam starych słuchawek :D).

Boczne osłony w do Avenger dziergałem sam. Nie są idealne jak fabryczne klapy ale akceptowalne. Zostały mi tu jeszcze do dorobienia spawy.

Obrazek

Osłony z drugiej strony wyszły prawie idealnie ;) gdyby nie otworowanie, ale po 3 próbie poddałem się w imię zasady lepsze wrogiem dobrego.

Obrazek

śruby też mogły pewnie wyjść lepiej ale jeszcze muszę podnieść kilka w cyjanoakrylu

Obrazek

Obrazek

i Tadam! wielki mój życiowy sukces! zlutowałem pierwszy element! :D

Obrazek

I kilka detali ...

Obrazek

Obrazek

a przy okazji tej foty, jak zamontować poprawnie te łańcuchy ... nieograniam tematu.

Obrazek
Milke

Wróć do Milke