IBG P.11C 1:32

Moderator: Shadowmare

Awatar użytkownika
Shadowmare
Posty: 217
Rejestracja: czw 16 lip 2020, 13:43

IBG P.11C 1:32

Post autor: Shadowmare »

Na PWMie zostałem zjechany ale cóż 8-) . Uskuteczniałem techniki uwydatniania zmęczonej blachy, gdzieniegdzie trochę kontrastów, bo Khaki jest ciemnawy.

Dodałem parę rzeczy, zestaw Bitskriega i swoje kalki/maski. Ogólnie modelik na plus, nie ma szpar i jakiś grubszych robót z nim, drobne dopasowywanie, szlifowanie. Podwozie radzę wzmocnić.

Warsztat:
https://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=12&t=89124

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: IBG P.11C 1:32

Post autor: Spotter »

Ja tam na latadłach się nie rozeznaję za bardzo, ale jakiś taki dziwny. Za dziwne i ostre moim zdaniem kontrasty. Za ciemne te krawędzie paneli. Mowa o spodzie. Góra w miarę ok dla mnie. Ale mówię - nie rozeznaję się za bardzo. Niech ci się lotnicy wypowiedzą.
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: IBG P.11C 1:32

Post autor: bohdan »

Masz swój styl i ja jestem na 3x TAK
Trochę jakbym oglądał grafiki Romaina Hugaulta. I to jest komplement!!! :piwo:
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: IBG P.11C 1:32

Post autor: Krocionorzec »

Godło z indykiem fajnie uciaprane. Sympatyczny model, mimo polskiej kaki, która jest strasznym kolorem :D
Obrazek
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: IBG P.11C 1:32

Post autor: potez »

Krocionorzec pisze:Sympatyczny model, mimo polskiej kaki, która jest strasznym kolorem :D
no tu raczej wygląda na jakis amerykanski pustynny odcień... :piwo:
Ja jestem ma nie ale to dlatego, że ten model w malowaniu tymi technikami wszystkie swoje wady wykrzykuje: koszmarne nity walące po oczach i inne detale overskalowane. Rozumiem zamysł ale ten model z takim dopaleniem zużycia mnie się nie podobuje. Model od IBG a nie robota, bo warsztatowo jest ok. Jakoś strasznie mi przypomina antyczne monogramy z lat 60tych ;)
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
Shadowmare
Posty: 217
Rejestracja: czw 16 lip 2020, 13:43

Re: IBG P.11C 1:32

Post autor: Shadowmare »

Spotter pisze:Ja tam na latadłach się nie rozeznaję za bardzo, ale jakiś taki dziwny. Za dziwne i ostre moim zdaniem kontrasty. Za ciemne te krawędzie paneli. Mowa o spodzie. Góra w miarę ok dla mnie.
No ja właśnie lubię kontrasty potem na żywca nie zanika tak robota.
bohdan pisze:Masz swój styl i ja jestem na 3x TAK
Trochę jakbym oglądał grafiki Romaina Hugaulta. I to jest komplement!!! :piwo:
O dzięki bardzo! Tak, Hugault ma dryg do malowania.
Krocionorzec pisze:Godło z indykiem fajnie uciaprane. Sympatyczny model, mimo polskiej kaki, która jest strasznym kolorem :D
Dzięki.
potez pisze: no tu raczej wygląda na jakis amerykanski pustynny odcień... :piwo:
Ja jestem ma nie ale to dlatego, że ten model w malowaniu tymi technikami wszystkie swoje wady wykrzykuje: koszmarne nity walące po oczach i inne detale overskalowane. Rozumiem zamysł ale ten model z takim dopaleniem zużycia mnie się nie podobuje. Model od IBG a nie robota, bo warsztatowo jest ok. Jakoś strasznie mi przypomina antyczne monogramy z lat 60tych ;)
Kolor kwestia fot raczej, Hatakowy odcień. Nity w rzeczywistości tak nie kola w oczy ale fakt są przerośniete.
Konrad

Re: IBG P.11C 1:32

Post autor: Konrad »

Ależ się tu dzieje na powierzchni. Podoba się.
Awatar użytkownika
Shadowmare
Posty: 217
Rejestracja: czw 16 lip 2020, 13:43

Re: IBG P.11C 1:32

Post autor: Shadowmare »

Dzięki :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shadowmare”