Aerografy

Moderator: Shadowmare

Awatar użytkownika
Shadowmare
Posty: 217
Rejestracja: czw 16 lip 2020, 13:43

Aerografy

Post autor: Shadowmare »

Nawiązując do dyskusji o aero. Silverline vs Ps-289, sreberko w HS zaczęło odpadac jakies dziwne wykwity sie pojawialy, dysza była wymieniane z 5 razy. Mr Hobby ma juz wiekszy przebieg, dysza nie wymieniana, chociaz lekko wgieta chyba juz jest, igla tez nie jest prosta ale to idzie wyprowadzić. Zeby nie bylo - nie mocze w Nitro czy innym Tool Cleanerze aerografu. Nie uzywalem innych Hs - moze sa lepsze, Silverline jest jaki jest, chociaz nadal zyje trzeba przyznać.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Aerografy

Post autor: cooper69 »

Z tym "chromem" to norma u Niemca - za prawdziwy czyli CR musisz dopłacić :)

To jest mniej więcej tak jak w ich autach tzw. marek premium
Za prawie wszystkie (często oczywiste) dodatki musisz u nich dopłacić, a np. u dżapańców nawet "podstawowe" wyposażenie jest w cenie.
Widzę to po moim aucie. Tapicerka skórzana w moim aucie wymagała np. w bmw dopłaty w cenie podstawowej Dacii.

Trzeba się z tym pogodzić jak się chce niemiaszka i płacić.

Dlatego ja przy Evolition poszedł bym zamiast w chrom to w wagę i wybrał wersję AL czyli amelaniową.

I już się nie wypowiadam więcej bo zaraz znowu guru zacznie nas od pseudonaukowców wyzywać :P
Konrad

Re: Aerografy

Post autor: Konrad »

Z Ultra nie było problemów, chociaż jakoś długo go nie użytkowałem aczkolwiek Ultra to fajny sprzęcik. No i ten chrom trochę zszedł od samego Leveling Thinnera. Widać na tym zdjęciu.

Obrazek
Awatar użytkownika
Shadowmare
Posty: 217
Rejestracja: czw 16 lip 2020, 13:43

Re: Aerografy

Post autor: Shadowmare »

cooper69 pisze: pn 03 maja 2021, 15:17 To jest mniej więcej tak jak w ich autach tzw. marek premium
Za prawie wszystkie (często oczywiste) dodatki musisz u nich dopłacić, a np. u dżapańców nawet "podstawowe" wyposażenie jest w cenie.
Tak, słyszałem, że można cenę 2 auta w dodatkach uzyskać. U mnie w rodzinie zawsze były japońskie samochody ale widzę, że przy porównaniu 5 letni Civic vs 20 letni CRV
jakość niektórych materiałów diametralnie gorsza, na niekorzyść nowszego wozu. Ceny też rosną. Żeby nie gadali, że mi japońce płacą za reklamę :D
Konrad pisze: pn 03 maja 2021, 15:34 Z Ultra nie było problemów, chociaż jakoś długo go nie użytkowałem aczkolwiek Ultra to fajny sprzęcik. No i ten chrom trochę zszedł od samego Leveling Thinnera. Widać na tym zdjęciu.
No ja nie mogłem uzyskać takiej kreski jak w PS289, nie mogłem zdjąć kapturka na dyszy a w Gunze mogę, przez co wychodzi cieńsza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shadowmare”