Klaudia bez rENki

Lista kategorii: Samoloty Samoloty - Warsztaty

Moderator: Lipa

Lipa
Posty: 103
Rejestracja: wt 08 wrz 2020, 12:45

Klaudia bez rENki

Post autor: Lipa »

Model robiony zgodnie z narodowOM tradycjOM. Aby Polska nie zginęła :lol:
Klaudia zakłada protezę. Pasuje- uśmiecha się kwaśno.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szklanki wUtki w górę.
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: Klaudia bez rENki

Post autor: Szydercza Gała »

...i jeszcze dżender jakiś tu uprawiasz KOLEGO, ta Twoja Klaudia to jeszcze niedawno była Klodem, to znaczy sie jest nieheteronormatywna czy już po operacji?
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Lipa
Posty: 103
Rejestracja: wt 08 wrz 2020, 12:45

Re: Klaudia bez rENki

Post autor: Lipa »

Może klołd czuł się od poskręcania w montowni bomboFcem? Jesteś nietolerancyjny cham, bydlak, PiS i wogóle :lol: :lol: :lol: Gdzie ta jasnowłosa Grażyna od walki o prawa mniejszości? :lajkonik: Pomalowan, złoszon, polakierowan. Troszkę popaskudzidziłem kredkami i suchymi pędzlami, poobijałem oraz dodałem standardowo tablicę yahu. Całe szczęście nie widać tego zbyt wiele. Największa zabawa i nadzieję będą przy malowaniu poszycia. Chyba, że spartaczę nitowanie :lol: .
Klaudia wkłada gibis. Zdrowy i piękny uśmiech-cieszy się patrząc w lusterko.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: Klaudia bez rENki

Post autor: Szydercza Gała »

Zapomniałeś dodać ubecką wdowę
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Lipa
Posty: 103
Rejestracja: wt 08 wrz 2020, 12:45

Re: Klaudia bez rENki

Post autor: Lipa »

Szydercza Gała pisze: wt 08 sie 2023, 20:33 Zapomniałeś dodać ubecką wdowę
No i DJ Cypis :lol: :lol: :lol:

Gówno się dzieje ale do przodu.
Klaudia, za pomocą plastrów, kremu i maszynki do golenia, przeprowadziła rewitalizację nieużytków poniżej pępka i pod pachami. Gładkie niczym pupa niemowlaka!- cieszy się jak chińczyk z beteryjki.
Obrazek
Spotkała nas dziś nie lada kumulacja uroczystości. Ostatni piątek w tym tygodniu, pierwszy piątek po wypłacie, koniec tygodnia pracy, ostatni dzień przed sobotą, rozpoczęcie drugiej dekady w tym miesiącu, imieniny Włodzimierza(żadnego nie znam ale żal nie wypić), czFarty post w tym gównianym warsztacie oraz kolejny chujowy model. Wigilię dzisiejszego Wieczoru proponuje uczcić tradycyjną słowiańską potrawą :lajkonik:
Obrazek
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: Klaudia bez rENki

Post autor: Szydercza Gała »

Zaprawdę godne to i sprawiedliwe...
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Lipa
Posty: 103
Rejestracja: wt 08 wrz 2020, 12:45

Re: Klaudia bez rENki

Post autor: Lipa »

Nigdy wcześniej nie nitowałem. Robienie tego "na oko" w jedno popołudnie też nie było dobrym pomysłem. Nie żebym się nie spodziewał klapy :mrgreen: No cóż, każdego szkoda... :lol:

Wyciągnęła z szuflady zmechacony top. Wróciły nieprzyjemne wspomnienia z zakupów, na które wybrała się z koleżankami po pracy. Podczas przeglądania asortymentu sklepu odzieżowego, podeszła ekspedientka. Dobrze się składa- pomyślała, ponieważ miała pytanie. Nabrała tchu, lecz kobieta odezwała się szybciej. Panienko, w Pani wieku stanik jest niepotrzebny- zaterkotała z uśmiechem- Poza tym, dział dziecięcy znajduje się tam- wskazała palcem, z jeszcze szerszym uśmiechem. Cóż, uprzejmość czasem boli bardziej niż najgorsza obelga. Klaudia cisnęła ubraniem do kosza na śmieci-krzycząc przy tym- Przepraszam za bycie niską i płaską, Ty suko! Dwa puddingi zakołysały pod wpływem zamachu, przypominając, że to już przeszłość. Jeszcze się spotkamy - uśmiechnęła się nie ładnie, łapiąc za nowy biust. Rzecz jasna, rozmiar większy od obiektu nienawiści.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: Klaudia bez rENki

Post autor: Szydercza Gała »

I Tyś to wszystko ponitowal w jedno popołudnie?
SZACUN :lol:
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: Klaudia bez rENki

Post autor: fragles »

Szydercza Gała pisze: pn 18 wrz 2023, 09:42 I Tyś to wszystko ponitowal w jedno popołudnie?
SZACUN :lol:
No! Skubany...!
Już wczoraj miałem to napisać, ale se myślę: - Nikt nie pisze, to nie będę się wyrywał. :lol:
Lipa
Posty: 103
Rejestracja: wt 08 wrz 2020, 12:45

Re: Klaudia bez rENki

Post autor: Lipa »

Serce rośnie. Brzuch teSZ :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lipa”