Gadżety forum

Obwieszczenia, uwagi, wnioski, skargi
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Gadżety forum

Post autor: timi »

Na warsztatach Michałowi tak sie podobały czapeczki że też chce jedną (a że jest wstydliwy to prosił cobym ja napisał).
Pozdrawiam admin samo zło kazał założyć wąteczek na forum, celem zbadania zainteresowania i zebrania ewentualnych chętnych.
Ostatnio czapa kosztowała 25pln, naszywka 7pln.
Jacyś chętni?
Ewentualnie może zrobimy nowe koszulki??

pozdrawiam nie admin
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Gadżety zaszczanego forum

Post autor: KFS-miniatures »

timi, bedziesz czapki koordynował? jeśli tak, to podeślę ci namiary na wyszywalnie, a w zasadzie na projekt, którym dysponuje. na czapki i naszywki

generalnie to był ten sprzedawca:
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=13660484

..i widze, ze weszli tez w koszulki (acz nie wiem jakiej jakosci, czapki przetestowane), wiec moze uda sie za jednym zamachem wszystko zamówic
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Gadżety zaszczanego forum

Post autor: timi »

Jeżeli będą chętni to ogarne.
Ewentualnym tematem koszulek też mogę się zająć, tylko potrzebujemy jakiegoś fajnego projektu.
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: Gadżety zaszczanego forum

Post autor: Panzer »

Nalepki były też zajebiste i ja bym chętnie je sobie zakupił.
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: Gadżety zaszczanego forum

Post autor: Korowiow »

Idę w naklejki.
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Gadżety zaszczanego forum

Post autor: timi »

Naklejki ogarnę.
Takie jak ostanio czy większe ? Może coś innego?
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: Gadżety zaszczanego forum

Post autor: karolkonw »

ja to byhmm szszystko wziaal
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: Gadżety zaszczanego forum

Post autor: micmal »

Ja i Miki to byśmy koszulki, albo jakąś bluzkę z dugim renkawem przygarneli.
Koszulki som bardzo fajne i rozpoznawalne. W Łasku mieliśmy z Mikim (te białe od Tanka) i przy dwóch stoiskach wystawcy się nas pytali co my są za jedni. Bardzo im się grafika podobała a i sama kaczka uśmiech na ustach przywołała.
Awatar użytkownika
Matheas
Posty: 18
Rejestracja: pt 23 maja 2014, 16:26

Re: Gadżety zaszczanego forum

Post autor: Matheas »

To i ja byłbym chętny na koszulkę naklejki i naszywke. Co do wzoru wlep to może takie jak kacze banerki?
bondarek
Posty: 68
Rejestracja: sob 24 maja 2014, 21:30

Re: Gadżety zaszczanego forum

Post autor: bondarek »

Wchodzę we wszystko :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat”