Zrzutka na serwer i domenę 2022

Obwieszczenia, uwagi, wnioski, skargi
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Zrzutka na serwer i domenę 2022

Post autor: Spotter »

Bohdanie, to nie są głupie pytania. One są jak najbardziej zasadne, bo jak wspomniano, dotyczy to składkowej kasy. Tylko żeby mnie dobrze zrozumiano: nie chcę upubliczniać takich informacji szeroko, tj. dostępne dla każdego, nawet przypadkowego gościa forum. Dlatego w TYM wątku tego nie podam.
Z zasady uważam, że każda osoba zainteresowana, czyli taka która dokonała w przeszłości wpłaty, ma PEŁNE prawo do takiej informacji i nie mam zamiaru tego prawa ograniczać.
Jeżeli jest wola, aby podać takie informacje w "Wysokim stężeniu", to takie informacje podam. To jest pod-forum z ograniczonym dostępem. Chociaż uzyskanie dostępu nie stanowi wielkiej filozofii.
Konrad

Re: Zrzutka na serwer i domenę 2022

Post autor: Konrad »

W ostatnim roku nie płaciłem nic bo nie miałem ale teraz przeleje dwie dyszki, za ten i wspomniany poprzedni okres. Po 10 mam wypłatę.
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: Zrzutka na serwer i domenę 2022

Post autor: Szydercza Gała »

Kondziu, my o zupie, Ty o dupie :lol: To nie ważne kto ile kiedy zapłacił. Nikt nie oczekuje przeciez że Spotter wyszczególni takie informacje. Mnie przynajmniej chodziło o jawność przychodu, rozchodu i tego co zostało, ale przychodu ze składek rozumianego całościowo, a nie padrobno :lol:
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Konrad

Re: Zrzutka na serwer i domenę 2022

Post autor: Konrad »

Szydercza Gała pisze: pn 30 maja 2022, 14:00 Kondziu, my o zupie, Ty o dupie :lol: To nie ważne kto ile kiedy zapłacił. Nikt nie oczekuje przeciez że Spotter wyszczególni takie informacje. Mnie przynajmniej chodziło o jawność przychodu, rozchodu i tego co zostało, ale przychodu ze składek rozumianego całościowo, a nie padrobno :lol:
Moja wypowiedz nie tyczyła się waszych ustaleń dotyczących finansów. Po prostu poinformowałem, że przeleje 20zł po wypłacie.
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: Zrzutka na serwer i domenę 2022

Post autor: Szydercza Gała »

ZUCH
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Zrzutka na serwer i domenę 2022

Post autor: bohdan »

kwota o której mowa w innym wątki (sic!) spokojnie wystarczy na opłacanie kosztów utrzymania hostingu przez lata. Nie widzę powodów zbierania opłat
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Zrzutka na serwer i domenę 2022

Post autor: Spotter »

Jak już Bohdanie zostało wspomniane, wpłaty są dobrowolne i bez przymusu. Kto chce może wpłacić, kto nie nie musi. Nikt nikogo rozliczać nie będzie. I każdy samodzielnie podejmuje decyzje.
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Zrzutka na serwer i domenę 2022

Post autor: bohdan »

Dzięki za przypomnienie. Teraz rysunek poproszę
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Zrzutka na serwer i domenę 2022

Post autor: Spotter »

W związku z zaistniałą ostatnio sytuacją, oskarżeniem mojej osoby o kwestie których się nie dopuściłem, jak również ewidentną niechęć oraz oczekiwanie zakończenia pełnienia jakichkolwiek funkcji, zarówno na forum jak i "klubie" Scalefun, przestaję być tzw. "skarbnikiem" ze skutkiem natychmiastowym.

Osoby, które w jakikolwiek sposób czują się oszukane i chciałby otrzymać swoją tegoroczną składkę z powrotem, proszę o wiadomość na PW. Kilka zwrotów już poszło. Wcześniejszych składek nie zwracam, bo jednak część tych pieniędzy została już wydatkowana na serwer i konkurs. Trudno byłoby ustalić komu i w jakiej wysokości należy się zwrot.

Jednocześnie proszę o zgłoszenie się osoby chętnej do przejęcia finansów Scalefun i dalszym ich zarządzaniem. Obecnie jest to 854,62 PLN (po wykonaniu zwrotów).
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Zrzutka na serwer i domenę 2022

Post autor: bohdan »

Spotter pisze: pn 30 maja 2022, 13:09 Bohdanie, to nie są głupie pytania. One są jak najbardziej zasadne, bo jak wspomniano, dotyczy to składkowej kasy. Tylko żeby mnie dobrze zrozumiano: nie chcę upubliczniać takich informacji szeroko, tj. dostępne dla każdego, nawet przypadkowego gościa forum. Dlatego w TYM wątku tego nie podam.
Jak widać rezygnacja z funkcji odblokowuje możliwość upubliczniania niektórych informacji. Dla mnie spoko. Jestem za. Popieram.
Ja mogę przejąć składkową kasę ale pod warunkami

1. przekażesz mi dane konta klienta hostingu
2. dane właściciela domeny (WHOIS) zmieniam na swoje
3. usuwasz uprawnienia administratora z konta Spotter

P.S.
No i Gała! Temu wichrzycielowi też zabieramy uprawnienia :lajkonik: !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat”