Zamiast wstępu

Moderator: Czarny

Czarny
Posty: 861
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 15:53

Zamiast wstępu

Post autor: Czarny »

Witam wszystkich


Na początek wypada się przedstawić.
Marcin Czarnowicz, 29l, archeolog zainteresowania modelarskie krążą w około lotnictwa z konfliktów Bliskowschopdnich, ale też Luftwaffe szczególnie z ostatnich etapów WW II. Głównie skala 1/48. To chyba w sumie tyle.


Zapraszam do komentowania prac jakie będą się w tym warsztacie pojawiać. Każdy warsztat będzie zaczynał się kilkoma słowami wstępu n/t tego co chce w tej pracy osiągnąć. Zależy mi na waszych ocenach i sugestiach ale w ramach prowadzonego projektu. Jeśli np będzie to praca gdzie określę się, że sklejam model bez baczenia na ilość detali bo np będę testował nowe aero bardzo proszę pohamować się od komentów w stylu że nie wytrawiłem jakiegoś tam otworu inspekcyjnego, itp itd. Mówiąc po kurtce liczę na komentarze i pomoc w projekcie którego ramy każdorazowo będę jasno określał.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Zamiast wstępu

Post autor: KFS-miniatures »

Czarny pisze:zainteresowania modelarskie krążą w około lotnictwa z konfliktów Bliskowschopdnich,
a zawsze, jak pamietam, to chce spytac, a jak mam okazje, to nie pamiętam.. ma to jakis związek z pracą czy taki zbieg okolicznosci?
Czarny
Posty: 861
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 15:53

Re: Zamiast wstępu

Post autor: Czarny »

ja to nazywam modelarstwem pocztówkowym. Więc ma to duży związek z pracą. W końcu kawałek roku na Bliskim Wschodzie spędzam. W dodatku badania w jakich udział biorę w Egipcie maja miejsce jakieś 10km od Mansury gdzie Egipcjanie i Izraelczycy stoczyli chyba największa bitwę powietrzną od zakończenia WWII.
spiton

Re: Zamiast wstępu

Post autor: spiton »

Fajny eksperyment. Taki liberalny.
Zobaczymy, co z tego kurwa wyniknie ,-)).
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Zamiast wstępu

Post autor: tankmania »

Przypominam, że to pokoik Czarnego. Nie zdziwcie się jak jutro Was tu nie będzie.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Zamiast wstępu

Post autor: KFS-miniatures »

ja się nawet ucieszę, bo nie chcę, zeby moj wpis gugiel wywalał w wynikach wyszukiwania po wspisaniu 'dupa' :>
spiton

Re: Zamiast wstępu

Post autor: spiton »

Ja sobie tylko raz tak powiedziałem. Chciałem nasycić się wolnością ,-)))
Teraz sam sobie zakładam kaganiec na ryj. I brzydkie wyrazy będą padały tylko wtedy kiedy będę zły, albo zachwycony ,-)))).
Siara
Posty: 501
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:39

Re: Zamiast wstępu

Post autor: Siara »

Nie poznaje niektorych. Taka odmiana. :lol:
Czarny
Posty: 861
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 15:53

Re: Zamiast wstępu

Post autor: Czarny »

Nic nie będę usuwał, zawsze uważałem, że pomniki głupoty należy pielęgnować ku przestrodze ;) ;) ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Marcin CZARNY Czarnowicz”