Spitfire Mk. XVI - Revel 1:48

Moderator: timi

Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Spitfire Mk. XVI - Revel 1:48

Post autor: timi »

Model jak w tytule, robiony w wolnym czasie od innych modeli.
Niegodnym tutaj prezentować.
Merytorycznie leży, o osłonach podwozia wiem, postaram się poprawić ale mam problem z powrotami do skończonych modeli.
Wycieki też mi się nie podobają.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: Spitfire Mk. XVI - Revel 1:48

Post autor: potez »

a czego on taki ciemny cholernie? że tak zapytam ? spitfire murzina?
znaczy angloafrykanin?
do usa&a jusz nie wjedzie nawet jak wizę ma :lajkonik:
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
Slash2
Posty: 620
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:46

Re: Spitfire Mk. XVI - Revel 1:48

Post autor: Slash2 »

Ciemny i pokreślony jak kartonówka. Wygląda trochę jak średnie 72 albo zajebiste 144.
Obrazek
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Spitfire Mk. XVI - Revel 1:48

Post autor: timi »

Ciemny bo:
W Łodzi go na czarno mr paintem wymalowalem
Bo satynowy Vallejo jest bardziej matowy a to zawsze sciemnia
Bo taki ze mnie mistrz fotoszopa że wybielilem tło a model został ciemny.

Linie podziału są tak podkreślone bo tak po prostu lubię, specjalnie poglebiam linie podziału :)
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Spitfire Mk. XVI - Revel 1:48

Post autor: timi »

Teraz lepij
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Timi”