[G] IAR-80 Hobby boss 1:48

Moderator: timi

Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

[G] IAR-80 Hobby boss 1:48

Post autor: timi »

Nie chce mi się pisać to kopiuje z pejsbuka.

IAR-80 z Hobby Boss. Niby HB ale tu zaskoczenie bo skleja się jak Spitfire z Tamiya czyli bezproblemowo. Zaskakujące tak jak i moje malowanie, które ma być alternatywą Science-fiction dla nudnych malowań rumuńskich. Malowanie Korpusu Ochrony Pogranicza, który od dawna jest dla mnie atrakcyjną modelarską inspiracją. Gdybym tylko nie schrzanił oszklenia pewnie byłbym z siebie dumny jak Kornik po udanym szpachlowaniu. Podziwiajcie, komentujcie rzucajcie cebulą...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: [G] IAR-80 Hobby boss 1:48

Post autor: KFS-miniatures »

pomysł ekstra, malowanie lepsze juz pokazywałęs, co nie znaczy, ze jakies złe jest, ale złe są jednak obicia
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: [G] IAR-80 Hobby boss 1:48

Post autor: bohdan »

Czemu piszesz ze rumuńskie nudne ?
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: [G] IAR-80 Hobby boss 1:48

Post autor: timi »

trudno sie z Kamilem nie zgodzić, nadal nie umiem robić obić i zaczynam wierzyć że się ich nie naucze...
Bohdan jakoś nie lubie piaskowo/brązowo - zielonych malowań. Pudełkowe malowania są takie sobie. Jedyne fajne malowania Rumuna to to:

Obrazek

Ale że to był projekt montowany na szybko to nie chciałem dokupować kalkomani.
Jak tak na niego patrze to żałuje że nie ponitowałem
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: [G] IAR-80 Hobby boss 1:48

Post autor: KFS-miniatures »

bohdan pisze:Czemu piszesz ze rumuńskie nudne ?
..bo niestety są. sraczkowate ciemne khaki, szary spód i nic sie na nich nie dzieje. jarek to ładny samolot i bolesnie nudny, jeśli chce się robić w miare realistycznie.
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: [G] IAR-80 Hobby boss 1:48

Post autor: bohdan »

a te żółte pasy, osłony silnika, kolorowe krzyże ? nudne?
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: [G] IAR-80 Hobby boss 1:48

Post autor: karolkonw »

Brudny fajny
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: [G] IAR-80 Hobby boss 1:48

Post autor: bohdan »

no to trzeba zrobić JARA. I nie będzie nudne :lajkonik:
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [G] IAR-80 Hobby boss 1:48

Post autor: Szydercza Gała »

Plus za POLSKIE malowanie, w końcu to prawie POLSKI samolot, a przynajmniej jego tylna część :lol:
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Awatar użytkownika
Slash2
Posty: 620
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:46

Re: [G] IAR-80 Hobby boss 1:48

Post autor: Slash2 »

Rumuńskie nie tyle jest nudne co, jak to rumun brzydkie. Brudnawe i przypadkowe w swojej pstrokatości. W takiej sytuacji już lepiej zniżyć się do wyklętej opcji góralskiego s-f. Malowanie Timiego wyciąga z tego samolotu jego elegancką, rasową, pościgową sylwetkę.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Timi”